В останні роки теплиці з полікарбонату стають все більш популярними, і починають обганяти скло як основний матеріал, що використовується для скління парників. Ця стаття висвітлює деякі особливості та переваги, пов'язані з купівлею теплиць з полікарбонату на https://www.modernpl.com.ua/cat/teplytsi/.

Ізоляційні властивості

Найбільш важливим аспектом полікарбонату є те, що він забезпечує парник кращими ізоляційними властивостями, ніж звичайна, скляна оранжерея. Полікарбонатні листи краще за скло утримують тепло, і це означає, що в цілому, полікарбонатні теплиці мають вищу середню температуру в порівнянні з традиційними конструкціями.

Термін служби

Особливі властивості полікарбонату також полягають у його здатності краще протистояти перебігу часу. Крім цього, матеріал міцніший за скло, а це означає, що він більше і довше може протистояти різним негативним природним проявам. Причому тепличний полікарбонатний лист легший у використанні. Садівники та фермери, як правило, воліють купити теплицю з полікарбонату, її легше монтувати, простіше замінити пошкоджений лист. Скло ж вимагає багато уваги в обслуговуванні та певних професійних навичок в установці конструкції, тому роботи з будівництва та ремонту скляної теплиці зазвичай робляться підрядниками. А якщо ви власник полікарбонатної теплиці, то можете здійснити позаплановий ремонт самостійно, не побоюючись розбити елемент конструкції.

Конструкція теплиці, що не б'ється

На відміну від скла, полікарбонатний лист може витримати удари футбольних м'ячів, гравію та навіть невеликого каміння, і все це без розбиття або інших ознак пошкодження. Теплиця з полікарбонату - ідеальний варіант, якщо у вас є діти чи онуки, які люблять грати з м'ячем у саду.

Розсіювання світла та УФ-захист

Так як пластик товстіший за скло, то він забезпечує більш легку дифузію, що означає, що світло буде поширюватися більш рівномірно по всій теплиці. Це є великою перевагою для вирощування рослин, тому що всі ділянки теплиці висвітлюються майже рівномірно. Крім того, полікарбонат – це готовий ультрафіолетовий фільтр, це означає, що він захистить рослини від надмірної дії шкідливих випромінювань.

Вегетаційний період

Переваги полікарбонатних теплиць істотно впливають на загальну продуктивність теплиці, що веде безпосередньо до тривалої вегетації, що дозволяє отримати хороший урожай. Розширений вегетаційний період дозволить вам збирати більше овочів та фруктів, або продавати більше продукції, якщо ви вирощуєте її з комерційною метою.