Ортокератологія – це не хірургічний, оборотний метод корекції короткозорості та астигматизму. Ця процедура застосовується як у дітей, так і у дорослих. Особливий інтерес можуть викликати пацієнти, які через свою роботу чи інтенсивні заняття спортом не можуть або не хочуть носити окуляри та контактні лінзи. Ортокератологія також є одним із методів гальмування прогресування короткозорості, тому так часто є терапевтичним методом у дітей та підлітків, адже саме у них відбувається найшвидше прогресування цієї аномалій рефракції.

Що таке ортокорекція на практиці?

Цей метод передбачає використання індивідуально розроблених газопроникних лінз. Лінзи використовуються на ніч. Під час сну відбувається безпечна зміна кривизни рогівки, завдяки чому пацієнт може добре бачити вдень, без необхідності носити окуляри або використовувати традиційні контактні лінзи. Процедура оборотна, а це означає, що після припинення використання лінз рогівка повертається до своєї форми.

4 кроки до кращого зору без окулярів!

Крок №1.

Процес починається з кваліфікаційного відвідування, під час якого проводяться комплексні офтальмологічні огляди. Під час цього візиту лікар проводить спеціальні огляди, пов’язані зі станом та формою рогівки.

Крок №2.

Після кваліфікації, на основі детальних вимірювань і тестів, проведених пацієнту, ми замовляємо спеціально підібрані для нього лінзи. Ціна лінз, в залежності від кількох факторів, коливається.

Крок № 3.

Приблизно через 2 тижні лінзи зі стартовим пакетом готові до збору. У цей момент ми запрошуємо пацієнта на безкоштовне відвідування, під час якого він отримує детальну інформацію щодо використання, встановлення та догляду за лінзами.

Крок № 4.

Після двох ночей використання пацієнт з’являється на безкоштовний контрольний візит, під час якого ми оцінюємо реальний ефект від лікування. Цей візит, хоча це повна консультація, також є безкоштовним. Наступні контрольні відвідування лікар організовує з пацієнтом. Однак за відсутності порушень вони зазвичай проводяться кожні три місяці. Лінзи слід замінити через рік.

Метод, пропонований на сайті https://glazgo.com.ua/uk/dorosla-oftalmologiya/ortokeratologiya/  можна використовувати при дефекті не більше -5,5 D і астигматизмі не вище -1,5 D. Це відмінна альтернатива для пацієнтів, які з різних причин не можуть пройти лазерну корекцію зору. Метод надзвичайно ефективний, особливо у дітей з проблемою погіршення зору.