Щороку на траси приїжджають нові лижники. Якщо ви ще не належите до цієї групи, але плануєте змінити її найближчим часом, підготуватися до цього вам допоможе веб камера на Драгобраті. Сьогодні ви дізнаєтеся, що потрібно пам’ятати, щоб ваша перша поїздка на лижах заразила вас пристрастю до цього прекрасного виду спорту.

Втомилися від перегляду фотографій зимових поїздок, завантажених у соціальні мережі вашими друзями? Ви страждаєте від думки почути більше історій про розваги на схилах, де вам нема чого додати? Але катання на лижах доступне кожному, і ви можете навчитися цьому.

Однак спочатку варто запитати себе, з чого почати? Зрештою, зимова активність – це не обов’язково лише катання на лижах – сноуборд стає все більш популярним.

Що буде краще для новачків?

Парадоксально, але кататися на лижах не легше, ніж на сноуборді - оволодіти правилами катання на сноуборді, включаючи неприродну рівновагу тіла, легше і швидше, ніж вивчити правильну техніку катання, яка вимагає більшої координації.

Сноуборд все ще розглядається як заняття для молоді. Однак покладатися на стереотипи немає сенсу, адже насправді відмінності між ними невеликі, коли мова йде про рекреаційну їзду, і варто спробувати обидві дисципліни, а потім вирішити, яка з них вам більше підходить.

Гарною причиною зробити ставку на сноуборд може бути ваше здоров’я. Катання на лижах дає велике навантаження на колінні суглоби, тому люди з такими проблемами будуть піддаватися більшому ризику травм.

Подбайте про свій стан!

Перш за все: покращуйте свій фізичний стан перед виходом на схили, що особливо важливо, якщо ви щодня ведете малорухливий спосіб життя. Адже коли вашому організму, який звик проводити кілька годин на день за комп’ютером, раптом додається доза підвищених зусиль, він може збунтуватися. Це набагато легше, ніж отримати травму, яка швидко закінчить вашу лижну пригоду.