Кламп з'єднання з нержавіючої сталі – це швидкознімна деталь, яка з'єднує дві ділянки трубопровідної системи. Він дуже простий у використанні - їм можна швидко приєднати дві деталі без додаткових матеріалів та зусиль, просто закрутити вручну. Наприклад, якщо для повного закриття молочної муфти або муфти американки потрібен обов'язково спеціальний ключ, то клампи можна закрутити спокійно однією рукою.

У зв'язку з тим, що це досить універсальна деталь – його стандартне складання може щоразу відрізнятися, але основними його елементами є – штуцер, хомут та ущільнення. Решта залежить від виробника. Замість одного штуцера можна поставити заглушку, шланговий штуцер або будь-який інший штуцер з приєднанням CLAMP.

Якщо вам необхідно з'єднати дві частини трубопровідної системи або дві зварні деталі, тоді клампвам може в цьому допомогти. Важливо пам'ятати, що клампи приварюються встик один до одного. Тому перед покупкою необхідно дізнатися діаметри деталей, що приєднуються. Він може бути вказаний на корпусі або його потрібно буде виміряти вручну. Якщо все правильно виміряно, то помилитися з вибором буде дуже складно. Вимірювати необхідно зовнішній розмір приварювальної частини. Так якщо, наприклад, у вас труба назовні має 52 мм, то і клампи потрібно замовляти Dn 50 за стандартом DIN. А якщо у вас труба 50,8 мм, то краще взяти клампи за стандартом SMS. Таким чином, ви уникнете зони застою продукту і вся конструкція буде виконана досить красиво і практично.

Клампи виготовляють із двох марок сталі: AISI 304 (використовують на всіх харчових підприємствах) та AISI 316 (використовують на хімічних та фармацевтичних виробництвах, де використовують кислоти та луги). Тип ущільнення у ньому також залежить від основного середовища використання: силікон – харчові підприємства, EPDM – хімічні підприємства, PTFE – витримує агресивніші середовища.

Перед покупкою клампу нержавіючого у зборі краще проконсультуватися з консультантом у спеціалізованому інтернет-магазині.

Де купити клампи нержавіючі в Україні

Вибрати та купити кламп з'єднання з нержавіючої сталі AIS 304 за низькою ціною ви можете у даному інтернет магазині fiting.top Компанія спеціалізується на нержавіючому фітингу та трубопровідній арматурі. Відправлення продукції здійснюється до всіх населених пунктів України через транспортну компанію Нова пошта. За більш детальною інформацією переходьте на сайт постачальника та уточнюйте питання у їхнього консультанта.