Вініри – спеціальні підлатки-накладки. Маскуючи дефекти, вони не псують зуби. Якісні вініри прослужать довго, не заважають, не створюють дискомфорту.

Підбираючи вініри, необхідно:

  • оцінити початковий стан ротової порожнини, зубів;
  • розробити стратегію терапії;
  • оцінити вартість можливих маніпуляцій (пацієнт мав право на вибір).

Часто насадки використовуються, щоб зона посмішки ставала привабливою. Але від чого залежить на зуби вініри ціна в Херсоні? Велике значення має початковий стан зубного ряду, необхідність лікування, хірургічного втручання тощо. Крім того, має значення матеріал, з якого виготовляють таку накладку.

Композитні вініри: ціна, що таке

Композитні вініри – накладки із спеціальних полімерів. Технологія їх встановлення полягає в нанесенні на підготовлений зуб спеціальної суміші. Потім стоматолог доводить ту суміш до затвердіння за допомогою лампи. Процедура триває один сеанс, швидко приховує дефекти, а вініри добре тримаються.

Композитні вініри досить привабливі за ціною, коштують значно дешевше керамічних. Але остаточну суму для вашого випадку вам зможе озвучити лікар на індивідуальному прийомі.

Керамічні вініри: ціна, як установлюються

Ці вініри з металокераміки. Вони мають більший діапазон відтінків для підбору кольору. Після підготовки зуба, знімається зліпок. Індивідуально розроблений вінір встановлюють на зуб. Самі накладки біль дорогі, ніж композитні. Але керамічні вініри мають більший термін служби (до 20 років), що дозволяє їм окупити свою вартість багато разів. Остаточну можливість та необхідність встановлення вінірів встановлює лікар.

У клініці «Артстоматологія» працюють фахівці, що освоїли правила вінірінгу та успішно встановлюють накладки багато років. Запишіться на прийом та отримайте голлівудську посмішку!