Бризговики на напівпричіп відрізняються особливістю свого використання. Організація безпечного руху – основна функція цієї деталі.

Вантажний транспортний склад: тягач плюс напівпричіп має свою довжину. Середнє її значення – 16 метрів. Розглядаються і габаритні 25-ти метрові автомобілі. Вони перевищують довжину легкового автомобіля приблизно в три - п'ять разів. У дощову погоду процес обгону легковою машиною вантажівки стає вкрай небезпечним.

Небезпека виникає через відсутність на напівпричепі бризговиків. Всі 200 метрів шляху обгону водій легкового авто практично не бачить дороги. Щоб уникнути такої проблеми причепи, напівпричепи, тягачі оснащуються бризговиками. Щоб захисна функція спрацювала, деталі встановлюють на кожне колесо. Наявний на дорожньому покритті бруд при цьому розсіюється. Учасники руху позбуваються ускладнень у дорозі.

Такі деталі як бризговики на напівпричіп, світловідбивна стрічка для вантажівок підвищують захищеність автомобіля та його експлуатаційні характеристики. Гумові бризговики стійкі як до високих, так і до низьких температурних показників. Не змінюють своїх захисних властивостей під впливом ультрафіолету, атмосферних опадів у вигляді дощу або снігу. Деталь добре очищається від бруду. Її легко замінити і просто монтувати.

Пластикові та гумопластикові вироби також розглядаються як варіант захисту. Матеріал, з якого виготовлені бризговики, визначає в принципі ступінь їх захисту і довговічність самого виробу.

Навіть якщо бризговики універсальні підібрати їх не просто. Враховується ширина колісної арки, крила або локера – місця кріплення захисної деталі. Наявні штатні отвори також необхідно порахувати. З урахуванням меж осьової відстані підбирають деталі потрібного розміру та форми.

Компанія «Комтранс Україна» пропонує бризговики на напівпричіп для автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва. Ступінь довіри до постачальників виробів висока.