Якщо ви належите до когорти людей, які не бажають витрачати вільний час на нудні щотижневі закупи, то придбання товарів на дім та офіс в онлайн-форматі – ідеальне рішення для вас. Для цього створений інтернет-магазин Заказ, що є своєрідною платформою для зручного шопінгу. Сервіс об’єднує десяток провідних маркетів, що продовжують безперебійно надавати свої послуги (Ultra Market, Novus, Ашан, Varus, “Еко Маркет”, “Бджілка”, “Таврія В” та інші). На їхніх полицях завжди знайдеться потрібні для комфортного життя товари: від готових продуктів до текстилю та дитячих іграшок. У каталозі представлені позиції від виробників з України та багатьох інших країн, обов'язково вказана ціна, фото й розгорнуті описи.

Шопінг в Мережі стає все популярним, і це недивно:

  • не потрібно думати, де купити побутову хімію, готові страви, дитячі іграшки та гігієнічні засоби, адже все представлене на продаж в одному місці;

  • можна вибрати зручний час для візиту кур’єра;

  • відсутність потреби стояти в чергах на касу;

  • за допомогою електронного каталогу легше вибирати продукцію з асортименту та порівнювати вартість популярних позицій;

  • замовити потрібне можна у будь-який час доби.

Крім того, онлайн-формат дозволяє економити сили та вільний час, щоб приділяти ці цінні ресурси рідним чи друзям, а також спокійно відпочивати. Працівники сервісу опрацюють ваше замовлення, уважно зберуть його, зважаючи на коментарі, обережно запакують та передадуть кур’єрові. Доставка у м. Київ здійснюється відповідно до всіх вимог. Саме тому ви не отримаєте побутову хімію та харчові продукти в одному пакеті, а також будь-які товари в незадовільному стані.

Доставка в офіс та дім від сервісу Zakaz

Щоб оцінити всі переваги онлайн-шопінгу, достатньо зробити перше замовлення. Для цього потрібно зареєструватися на сайті й авторизуватися з опцією збереження даних. Тоді кожне наступне замовлення буде оформлюватися ще швидше. До того ж сервіс Zakaz запам’ятовує дані доставки та має зручну функцію – формування переліку улюблених товарів. Тут ви можете купити готовий обід в офіс, якщо немає часу на тривалу перерву, нову миску для домашнього улюбленця, дієвий засіб для чищення вікон та красиву чашку одним чеком. До того ж підготовка до відпочинку також значно простіша з “Заказ” – спортивний інвентар, одноразовий посуд, легкі закуски, напої та необхідні дрібниці можуть прибути прямо на місце призначення.

Ну і найприємніше – можливість обирати між придбанням з доставкою та самовивозом залежно від ситуації. Тому клієнти можуть сформувати замовлення перед закінченням робочого дня і відвідати окрему касу маркета, щоб самостійно забрати упаковані товари дорогою додому. Це дозволить отримати пакунки на дім, якщо магазин знаходиться далеко чи покупці дуже поспішають. Представники “Заказ” придумали все для максимального комфорту та легкого, швидкого та безпечного шопінгу!

Джерело: https://zakaz.ua/uk/