Дуже часто ефективність лікування буде залежати від правильно поставленого діагнозу. Для цього варто проходити не тільки консультацію та огляд у лікаря, але й додаткові методи дослідження, серед яких особливої уваги заслуговує ультразвукове дослідження. При потребі пройти таку процедуру, як узд львів у медичному центрі leleka-up, у кожного потенційного клієнта є можливість звернутися за допомогою по посиланню https://leleka-up.com.ua/ultrazvukova-diagnostika/, де знаходиться велика кількість інформації про представлений вид дослідження.

Ультразвукове дослідження та його різновиди

Представлений вид дослідження може використовуватися при різних захворюваннях у якості додаткового дослідження. Серед найбільш часто використовуваних методів ультразвукового дослідження варто виділити наступні:

- ультразвукове дослідження серця;

- ультразвукове дослідження органів, які знаходяться в брюшній порожнині;

- ультразвукове дослідження щитовидної залози;

- ультразвукове дослідження молочних залоз органів, які знаходяться в області малого тазу;

- ультразвукове дослідження судин та інші.

Конкретний вид ультразвукового дослідження буде залежати від того, з якою проблемою звернулася людина до лікаря.

Основні рекомендації, які стосуються підготовки до проходження ультразвукового дослідження

В залежності від того, який вид ультразвукового дослідження є потреба виконати пацієнту, рекомендації стосовно підготовки будуть відрізнятися.

У тому випадку, якщо є потреба пройти ультразвукове дослідження органів брюшної порожнини, за декілька днів до процедури варто виключити із раціону овочі та фрукти, які мають високі показники клітковини та цукру, хліб, виготовлений із темних сортів муки, солодкі страви, молоко та газовані напої. Якщо ультразвукове дослідження буде відбуватись для таких органів, як печінка, жовчний міхур та підшлункова залоза, то за 12 годин до процедури варто повністю відмовитися від їжі. При здійсненні ультразвукового дослідження нирок та сечового міхура завчасно перед процедурою варто випити приблизно півтори літри чистої та обов'язково не газованої рідини. Саме це буде відображатися на правильності отриманих результатів. При здійсненні ультразвукового дослідження для інших органів, не існує рекомендацій стосовно підготовки до проходження важливої процедури.