Пральна машина, як і будь-який інший пристрій, не може працювати вічно. На її технічний стан впливають багато зовнішніх факторів, у тому числі й не краща якість води. В одних користувачів ця помічниця може функціонувати десятиліття, а в інших – лише кілька років поспіль, оскільки в цьому питанні багато залежить від ставлення людини до техніки.

Якщо у вас зламалася пральна машина, звертайтесь до майстрів перевіреної компанії, перейшовши за цим посиланням wsk.in.ua. Зазначимо, що вони повертають до життя не тільки пральні, а й посудомийні машини та сушарки. Працюють майстри по всьому місту та поломки усувають у день звернення. Ціни у них доступні.

Чому машина ламається швидко

Якщо ви раптом зіткнулися з поломкою невдовзі після покупки пральної машини, то, швидше за все, причина у поганій якості техніки. Навіть деякі відомі виробники припускають брак, тому не шукайте майстрів, а швидше повертайте пристрій назад до магазину.

Якщо ваша машинка дала збій через кілька років служби, то вам пощастило. Ви придбали хороший агрегат, а при цьому зуміли зберегти його в робочому стані після багатьох прань. Поломка – це не вирок, тому рекомендуємо вам звертатися до перевірених майстрів, які мають великий досвід роботи та заслужено отримали багато позитивних відгуків від попередніх клієнтів.

Як продовжити життя пральної машинки

Якщо ви хочете, щоб ваша «пралка» працювала довго, чітко дотримуйтесь рекомендацій виробника. Необхідно також слідувати порадам фахівців:

  • Стирайте тільки при використанні спеціально призначених для цього миючих засобів;
  • Щоб електричні дроти не перегорали, застосовуйте подовжувачі на 16А;
  • Не перевантажуйте машину білизною. Через це, по-перше, речі попраються погано, а по-друге, машина може зламатися;
  • Не залишайте дверцята пристрою відкритими на дуже тривалий час, оскільки всередині все пересохне і це наблизить поломку.

Одним із найлютіших ворогів кожної, навіть найбільш якісної, пральної машини є накип. Від цього нальоту помічницю слід очищати хоча б раз на рік. Ви можете використовувати як промислові засоби, куплені в магазині, так і домашні, наприклад лимонну кислоту. На упаковках із спеціальними складами ви знайдете інструкцію із застосування. Кислоту використовуйте у кількості двох пакетів. Засипте їх у барабан, увімкніть машинку на найвищу температуру та максимальний час. Таку процедуру рекомендується проводити раз на кілька місяців.