Улюбленим прийомом дизайнерів в оформленні сучасних інтер'єрів є використання великої кількості натуральних елементів декору. Внести нотку розкоші, створити індивідуальний стиль приміщення дозволяє застосування натурального каменю.

Переваги декоративного каменю

Важливою перевагою натурального каменю є міцність та довговічність. Будівлі, оздоблені за його допомогою, зберігають зовнішній вигляд протягом століть.

У природі камені формуються під впливом високого тиску на протязі тривалого часу, тому вони надзвичайно міцні та стійкі до впливу навколишнього середовища. Цей матеріал не боїться високих та низьких температур, зайвої вологи та хімічного впливу.

Використовуючи натуральний камінь у інтер'єрі ви створюєте унікальний простір, адже малюнок поверхні матеріалу завжди самобутній, а забарвлення каменів вражає своєю різноманітністю.

Декоративний камінь безпечний для використання у житлових приміщеннях. Він є універсальним матеріалом, його використовуються для найрізноманітніших цілей: для ландшафтного дизайну та оздоблення зовнішніх та внутрішніх елементів будівель.

Де застосовується декоративний натуральний камінь

Важливо правильно підібрати технічні властивості породи до умов експлуатації.

Для зовнішнього облицювання будинку, необхідно виходити з декоративних та захисних якостей каменю. Цоколь краще облицювати каменем темних кольорів , що не бояться бруду та вологи. Для цього як найкраще підійде піщаник, кварцит або граніт. Для облицювання фасаду будинку чудово підійде вапняк, доломіт, черепашник або травертин. Вибір для покриття даху черепиці зі сланцю, дозволить захиститися від зимового холоду та шуму дощу влітку. Цей матеріал має підвищену звукоізоляцію та теплоізоляцію.

При внутрішній обробці приміщень та басейнів використовують плитку із сланцю або кварцу. Гарно виглядають підлоги та стіни, оброблені мармуром або гранітом. При виборі натурального каменю для облицювання каміна варто звернути увагу на мармур, вапняк, піщаник, сланець, кварцит, травертин.

Природний камінь також застосовується у будівництві альтанок та зон для барбекю. За допомогою декоративного каменю роблять доріжки, сходи, стіни, паркан та інші декоративні елементи для присадибної ділянки. Чудовим декоративним матеріалом для цього є граніт, мармур, піщаник, вапняк, галька.