Кожен, хто любить робити ставки на матчі, намагається знайти відповідь на запитання: як виграти у ставках на спорт? Як поставити ставку на футбол, та зірвати великий куш? Ділимося кількома хитрощами, які дадуть вам більше шансів перехитрити букмекера. Але пам'ятайте, це непросте мистецтво, тож будьте обережні, ризикуючи великими грошима.

Як виграти на ставках на спорт

Про те, як вигравати на спортивних ставках написано не одну книгу. Спробуймо трохи спростити тему. Але потрібно заздалегідь прояснити: лише небагато людей знають, як робити ставки й вигравати досить регулярно, щоб заробляти на життя. Вони виняток, а не правило. Щоб забезпечити регулярні виграші, вони працюють над створенням власних стратегій.

Для більшості гравців ставки онлайн - це лише додатковий елемент веселощів, що супроводжує спортивні емоції. Тому потрібно оцінити свої навички та бюджет, перш ніж ризикувати більшими сумами ставок. Якщо ви любите спорт та ставки, як виграти – це, напевно, одне з питань, яке вас турбує.

Професійні гравці, тобто люди, які виграють ставки на спорт у букмекерській конторі у довгостроковій перспективі, мають свої системи ставок на матчі. Часто шляхом спроб та помилок, і з великими труднощами, вони знаходили відповідь на питання, як виграти на ставках.

Перевірте найкращі букмекерські контори

Хороший букмекер – це насамперед легальний букмекер. Тільки легальні букмекерські контори гарантують отримання грошей від виграшної ставки. Отже, якщо вам цікаво, як робити ставки на матчі, почніть з вибору відповідного букмекера.
Крім законності є ще кілька моментів, на які варто звернути увагу:

- насамперед потрібно оцінити, чи хороші коефіцієнти у букмекера. Цікавлять не всі коефіцієнти від букмекера, а лише ті, що належать до конкретної події. Отже, ви вибираєте матч, потім відвідуєте сайти різних букмекерських контор та перевіряєте шанси на результат, який ви прогнозуєте;

- ще одна проблема, яка потребує уваги, - бонуси для ставок. Часто на найпопулярніших спортивних заходах букмекери пропонують спеціальні акції. Завдяки цим акціям ваша ставка може виявитися більш прибутковою та менш ризикованою. На особливу увагу заслуговують акції з множниками коефіцієнтів.

Як ефективно робити ставки на матчі

Перша та найголовніша вимога – міцні, надійні знання: математичні та спортивні. Виберіть вид спорту та лігу, які ви добре знаєте. Вам необхідно мати доступ до спортивної статистики та актуальні знання про те, як поводиться команда у грі проти конкретного суперника. Але крім цього, ви повинні навчитися рахувати. Ваше розуміння математики, необхідне для розрахунку ймовірностей та виграшів, має бути приблизно таким самим, як у середнього випускника середньої школи.