Кількість закладів харчування в українських містах останнім часом стрімко зросло. Кафе, ресторани, невеликі бістро, кондитерські – в тому числі без калорійні солодощі – гарних місць на карті стає все більше. Останні роки показали, що все частіше ми любимо виходити, щоб поїсти чогось смачного, поспілкуватися з друзями та скуштувати нові смаки. Треба визнати, що креативність власників закладу не знає меж, в меню можна знайти вигадливі пропозиції, у лабіринті пропозицій кожен обов’язково знайде заклад для себе.

Однак для власників ресторанів це означає велику конкуренцію та боротьбу за те, щоб утриматися на ринку. Грамотно складеного меню вже недостатньо, потрібно щось більше, те, що приверне клієнтів і змусить їх почуватися в інтер’єрі чудово. Щоб гарно зарекомендувати свій заклад та зробити його цікавим для відвідувачів, український виробник Скелко пропонує використати дзеркало в інтер’єрі, в більш оригінальному форматі.

Дзеркальна стеля – модне доповнення в інтер'єрі

Дзеркальна стеля є одним з найпопулярніших дизайнерських рішень. Дзеркало на стелі робить інтер'єр сучасним і стильним. Завдяки якісному виробництву матеріал від компанії Скелко, відбивається, даруючи більше світла. Поява дзеркальних стель стала справжньою революцією в дизайні стель і інтер'єру в цілому.

Важко знайти більш ефектну і водночас дуже просту конструкцію стелі. Тому багато клієнтів зупиняють вибір на більш зручному форматі, використовуючи дзеркала ромбами, створюючи вишукані композиції. Такого плану стелі ідеально підходять для будь-яких приміщень: квартир, будинків, офісів, особливо для торгових центрів, кафе, барів, ресторанів. Вони роблять атмосферу в приміщенні більш святковою та особливою, дозволяють дійсно вигідно зарекомендувати свій заклад.

Дзеркало на стелі може здатися суперечливою ідеєю. Не обов'язково. Дзеркала додають глибини інтер'єру і оптично збільшують простір, то чому б не використовувати їх на стелі? Це не обов'язково повинен бути один аркуш. Зробимо ставку на неправильний візерунок з маленьких трикутних дзеркал, підсвіченого точковими світильниками, і стеля неодмінно стане безперечною прикрасою вашого закладу.

Стеля із дзеркал: основні переваги

До переваг, які може забезпечити вашому закладу стеля із дзеркал можливо віднести наступне:

  • Це відмінний спосіб оптично збільшити інтер'єр і зробити його яскравішим.
  • Сонячне світло, що потрапляє в комерційне приміщення, відбивається в дзеркалі, роблячи простір більш сонячним.
  • Дзеркальна плитка є відмінним рішенням, щоб легко освіжити уже створений інтер’єр ресторану.
  • Монтаж та установка прості і можуть ефективно закрити нерівності або плями на старій стелі.
  • Гладка поверхня придасть приміщенню виключно елегантний і неповторний характер.
  • Варто відзначити, що на дзеркальній стелі немає пилу, що полегшує утримання кімнати в чистоті.
  • Крім того, під стельовою плиткою можна вдало сховати елементи електро і гідро конструкцій, які псують декор, коли вони на виду.

Багато хто любить перебувати в таких інтер’єрах, це ідеальне місце для відпочинку сім’єю або компанією, тому таке рішення неодмінно дозволить вам завоювати нових клієнтів.

Дзеркальна стеля, безсумнівно, є привабливим способом обробки інтер'єру. Це рішення, яке ідеально підходить для сучасних кафе та ресторанів, де часто приймають гостей. Ціна на дзеркальну плитку пропонується компанією Skelko, досить приваблива. Тому такого плану оздоблення являється також вигідною інвестицією, яка принесе в майбутньому прибуток, та зробить ваш ресторан неодмінно популярним.