Друкарня enamelmug.com.ua виконує на замовлення друк на металевих кружках. Для цього використовується технологію керамік-принт, тобто холодну деколь. Замовлення виконуються швидко, якісно, ​​недорого!

Замовити випал емальованих кухлів ви можете на сайті enamelmug.com.ua вже зараз!

Друк на металевих кухлях

Така печатка популярна, як серед приватних клієнтів, так і юридичних осіб. Підриємство може виконати деколювання як кількох залізних кухлів, і великого тиражу. Оперативність та висока якість виконання забезпечується наявністю власного друкарського обладнання та кваліфікованих, досвідчених співробітників, які виконують основну частину деколи вручну.

Завдяки технології на залізний кухоль можна нанести зображення логотипу або інше зображення. Процес проходить так:

-  Береться спеціальний папір, на поверхню якого нанесено клей. На ньому друкується малюнок, який потрібно перевести на виріб.

-  Поверх принта накладається шар лаку. Папір проходить сушіння в природних умовах.

-  Картинка змочується у воді, малюнок відокремлюється від паперу та кріпиться на кухоль. Після просушування все готове. Високі температури при холодній деколи не застосовуються.

Переваги холодної деколі

Спосіб має низку переваг, що забезпечують його популярність та затребуваність серед клієнтів. Це:

- низька вартість, порівняно з іншими технологіями, дозволяє замовляти великі обсяги;

- чіткість, яскравість, повнокольоровість зображення;

- звичайний залізний кухоль перетворюється на гарний, брендований виріб;

- посуд не вимагає особливого догляду, довговічність іноді залежить від інтенсивності використання кухля, дбайливого відношення;

- зносостійкість деколи, вона надовго збереже свій первісний зовнішній вигляд, якщо її спеціально не дряпати і не піддавати іншому агресивному, механічному впливу.

Кожен клієнт enamelmug.com.ua зміг переконатися у всіх перевагах нанесення друку на емальовані кухолі!

Емальований кухоль – це не просто черговий банальний подарунок із логотипом. Це справжній матеріал для створення креативного шедевра та персоналізованого презенту. На однокольорову поверхню сувеніра можна нанести будь-яке зображення на малюнок, слоган або цитату. Кухоль стане бажаним і улюбленим гостем не тільки на домашній кухні, але і в офісі. При цьому можна бути впевненим, що вона прослужить довго і ніколи не розіб'ється!