Нижньої білизни здатна не лише покращити настрій та самооцінку, але й подарувати комфорт під час кожного руху, де б ви не знаходились. Саме тому важливо обирати комплекти, які зручно сиділи б на фігурі, були приємними для шкіри та сподобалися саме вам.

На щастя, сьогодні виробники пропонують величезний вибір жіночої нижньої білизни, з яким ви можете ознайомитись на сайті https://smth-underwear.com/zhinocha-bilyzna/. Ми ж далі поговоримо, на які аспекти потрібно зважати, аби не помилитися з покупкою.

Матеріал нижньої білизни

Більшість фахівців переконані у тому, що нижня білизна для жінок має виготовлятися з натуральних матеріалів. Це тому, що вони відрізняються приємними тактильними відчуттями та екологічністю, не викликають подразнення на шкірі, алергії тощо.

Найкращим варіантом вважаються комплекти, виготовлені з бавовни або шовку. Вони:

  • не викликають алергії;
  • забезпечують циркуляцію повітря;
  • дозволяють шкірі дихати;
  • виглядають красиво;
  • здатні прослужити довше за дешеву синтетику.

Додатково до складу натуральних тканин може додаватися невеликий відсоток еластану, який покращує еластичність нижньої білизни.

Розмір нижньої жіночої білизни

Білизна має підкреслити усі переваги та приховати недоліки фігури. Окрім того, якщо ви вибираєте комплект для щоденного насіння, варто ретельніше зважати на розмір. Занадто маленька або занадто велика нижня білизна викликатиме дискомфорт та сковуватиме рухи.

Розмір бюстгальтера і трусиків підбирається окремо. Для цього необхідно провести відповідні заміри, а потім порівняти їх з таблицею.

Фасон нижньої білизни

Помилково вважати, що вся жіноча нижня білизна виготовляється у 2-3 фасонах. Насправді існують різні моделі, які спрямовані на:

  • підтримку великих грудей;
  • надання красивої форми грудям;
  • приховування недоліків в області талії та стегон тощо.

Фасон підбирається, виходячи з особливостей вашої фігури.

Як вибрати колір нижньої білизни

Для щоденного використання під робочий одяг краще придбати базові відтінки: білий, бежевий, чорний.

Для особливих подій можна тримати в гардеробі більш яскраві та оригінальні комплекти.

До речі, між білим та бежевим краще обирати другий варіант: він вважається більш універсальним, оскільки максимально зливається з відтінком шкіри.

Правильний підхід до вибору жіночої нижньої білизни дозволить уникнути помилок та обрати дійсно якісні комплекти, які пасуватимуть вашій фігурі та подарують відчуття комфорту.