У сучасному світі платформи для створення вебдодатків мають величезний попит. Одним з таких сервісів є .NET розробка для бізнесу, яку створила компанія Microsoft. Професіонали можуть писати на вже встановленій мові програмування, або за потребою додатково налаштувати інші варіанти. Команда спеціалістів NIXSolutions реалізувала понад 5000 проєктів завдяки розумінню бажань клієнтів, та активну залученість у реалізації ідей. Дізнатися більше деталей про співпрацю тут, на офіційному сайті розробки. 

У чому полягає особливість .NET Framework

Суть платформи полягає у створенні різних комп’ютерних та мобільних додатків. Спеціально для програми створена мова C#, яка стала провідною серед програмування. Професіонали використовують багато й інших мов, технологій та інструментів.

.NET рідко використовується у веброзробці, оскільки потребує купівлі й інших програм від Microsoft. Цей метод доволі дорогий, оскільки ліцензовані ПЗ небезкоштовні, а послуги спеціалістів потребують великого грошового вкладу. Іншими особливостями платформи є:

- більшість помилок виправляється на початковому етапі;

- кешування даних всієї сторінки або її частини;

- розділ по різних папках бізнес інформації та візуальної складової;

- створення додатку за наявним шаблоном.

У компанії працюють понад 3000 спеціалістів: замовник обов’язково підбере оптимальну команду для задуманого проєкту. Звідти й з’явився хибний термін «.NET-програміст», оскільки багато працівників мають зв’язок з платформою.

У чому особливість роботи фахівців NIXSolutions

Майстри користуються популярністю серед країн Європи та США через універсальну здатність створити програми різного масштабу. Кооперація є провідною серед українських компаній, та присутня у багатьох рейтингах: наприклад, найкращі 50 у сфері мобільної розробки TechReviewer.co.

Також фахівці систематично проводять лекції серед харківських студентів: розповідають не тільки про основи технологій, а й власний досвід та здобутки у цій сфері. Фахівці компанії мають різний напрямок діяльності для комплексного підходу, щоб якнайточніше здійснити задум замовника. .NET – одна з найкращих платформ, яка здатна полегшити роботу для створення й оптимізації API. Звернувшись до спеціалістів, компанії гарантують собі безпеку, надійність, а також виведуть її на новий рівень продуктивності.