Вода, що тече у кранах переважної більшості населених пунктів України, дуже далека за своєю якістю від питної. Перед вживанням її необхідно, як мінімум, прокип'ятити, при цьому абсолютно немає гарантії, що в рідині не залишилися різні механічні забруднення (наприклад, іржа, пісок та інші дрібні суспензії), а також шкідливі хімічні сполуки. Можна купувати питну воду в магазині, але це виходить дорого. Можна знайти джерело, але воно не завжди поряд з будинком, та й якість води в такому джерелі сумнівна. Найкращою альтернативою стане використання побутових фільтрів, які дозволяють зробити питну воду з-під крану з мінімальними витратами. Одним з найбільш поширених рішень вважається фільтр у вигляді глека з картриджем всередині.

У нас можна замовити фільтр-глечик від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників за вигідними цінами. Великий модельний ряд дозволяє підібрати оптимальний варіант за об `ємом, формою, забарвленням та іншими показниками. Також варто зазначити, що використання очищеної води для приготування напоїв та їжі суттєво покращує смак страв, та робить їжу здоровою.

Шанувальники ароматної кави можуть знайти в нашому інтернет-магазині електричні кавоварки auchan.ua/ua/kofevarky від популярних світових брендів з офіційною гарантією якості та швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України.

Пристрій фільтра-глечик та його ключові переваги

На вітчизняному ринку є великий вибір побутових систем, які використовуються для очищення води з-під крана від різних суспензій та хімічних сполук. Є колби з текстильними картриджами, які прибирають пісок та іржу, є насадки на кран, а також існують цілі комплекси з багатоступеневим очищенням, що працюють за технологією зворотнього осмосу.

Порівняно з іншими побутовими системами очищення води, фільтр-глечик має три ключові переваги:

• проста конструкція;

• великий ресурс;

•доступна ціна.

Конструктивно пристрій складається з ємності та верхньої кришки. Усередині є окрема камера з картриджем, куди заливається вода з-під крана. Рідина проходить через багатошарові фільтруючі елементи, які затримують будь-які механічні суспензії, хлор та різні хімічні сполуки. Завдяки активованому вугіллю вода пом'якшується, а потім надходить до основного резервуару. При цьому глечик можна доливати в міру споживання води, а не чекати, коли він спорожніє.

Ресурс робочого елемента становить близько місяця за умови щоденного використання двох-трьох обсягів глечика. Самі картриджі завжди можна знайти у вільному продажу, тому вони не є дефіцитом.

Ще одна важлива перевага глека – це його ціна. Він коштує набагато дешевше, ніж насадка на кран (у довгостроковій перспективі) і відрізняється простотою використання. Також варто зазначити, що для отримання чистої питної води не потрібно врізатися в централізовану систему та підключатися до труб.

Купуючи фільтр-глечик, ви отримуєте простий, але ефективний пристрій для отримання питної води з мінімальною вартістю за літр.