Сьогодні ринок з жижками для вейпу переповнений великою кількістю виробників та брендів, які пропонують свою продукцію. Різноманітність – це перевага, але іноді буває складно вибрати щось достойне серед такої великої кількості заправок.

Що у складі сольової рідини?

Заправка на солевом никотине мало чим відрізняється від рідини на органічному нікотині і навіть від безникотиновой жижи своїм складом. У всі жижі входить пропіленгліколь, гліцерин та ароматизатори. Нікотин необов'язковий компонент, він потрібен тільки тим, хто віддає перевагу міцним жижам і потребує насичення. Кожен із компонентів має своє завдання. Наприклад, гліцерин створює густі хмари пари і надає легкого солодкого післясмаку жижі, тому його набагато приємніше парити, якщо гліцерину у складі більше. Пропіленгліколь розкриває всі компоненти на всі 100%, завдяки чому вони краще об'єднуються між собою. Будь-який з компонентів завдяки PG відчувається яскравіше, будь то гліцерин, аромка або нікотин. Про аромки, впевнені, ви знаєте, адже вони практично нічим не відрізняються від звичайних ароматизаторів. Хоча різноманітність звичайно більша. Нікотин дозволяє вейперу досить швидко вгамувати нікотинову спрагу і отримати максимальне задоволення від паріння.

Багато хто дивується тому факту, що рідина для pod-систем складається всього з декількох компонентів, адже в сигаретах їх величезна кількість і більшість негативно впливають на здоров'я курця. Але не у разі електронного паріння. Усі ці інгредієнти безпечні.

Що таке pod система?

Под система (або просто под) – це електронна сигарета невисокої потужності, невелика та дуже зручна. Якщо ви тільки починаєте парити, то складнощів з подом не виникне. Важливо лише вибрати для нього правильну рідину та правильне дозування нікотину.

Який вейпшоп обрати?

При виборі жижі для поду враховуйте якість в першу чергу. Достойні вейпшопи завжди мають сертифікати якості. Читайте відгуки покупців не лише на сайті компанії, а й в інтернеті. Ми знайшли вейпшоп, який дуже хвалили українці, і це Vaper`s Lab https://vaperslab.com.ua/! Тут ви можете обрати все необхідне для вейпінгу – рідини, електронні сигарети, компоненти для самозамісу, тари та навіть придбати це все оптом. Лучшие жидкости для pod-систем ви знайдете в категорії «рідини Salt для pod-систем. Крім того на сайті Vaper`s Lab є цікавий блог зі статтями про вейпінг, де ви можете дізнатися щось нове про жижки або девайси. Читати тут.