Часто люди не поспішають звертатися до агентства для того, щоб винайняти житло чи здати в оренду. Більшість думає: "Зроблю все сам. Це не складно. За що мені платити гроші агенції?". Інші сумніваються в надійності агентів, бояться, що їх обдурять, що вони заплатять свої гроші і витратять свій час марно.

Однак в оренді квартири через агентство нерухомості є очевидні плюси. Слід зазначити, що Київ оренда квартир – завдання, яке просто неможливо вирішити без надійного ріелтора.

Розглянемо основні переваги оренди житла через агентство нерухомості:

  • Професійний агент допоможе вам швидко визначитися з вашими побажаннями та одразу запропонує можливі варіанти.
  • Ріелтор добре знає ринок нерухомості у своєму місті та його околицях, тому відразу може оцінити реальність ваших вимог, допоможе встановити адекватну ціну та вимоги до іншої сторони.
  • Ріелтор заощаджує ваш час, переглядаючи всю базу об'єктів, обдзвонює власників і контрагентів або веде переговори з потенційними орендарями, відсіваючи варіанти, що не підходять. Таким чином клієнт отримує лише ті варіанти, що відповідають його вимогам.
  • Перевірене агентство нерухомості Київа "Благовіст" відповідає за якість своїх послуг, тому у разі виникнення будь-якого форс-мажору його представники не залишать вас один на один зі своїми проблемами.
  • Агент переглядає нерухомість.
  • Досвідчений агент знайде слова умовити відповідну людину звернути увагу саме на вашу нерухомість.
  • Ріелтор перевіряє всі документи як у власника, так і потенційного орендаря. Якщо власник житла або потенційний мешканець здасться ріелтору підозрілим, він зможе уберегти сторони від неприємностей. Досвідчені ріелтори ставляться до всього з пильною професійною увагою. Вони можуть помітити те, чого ви не помітите.
  • Агент завжди діє на користь свого клієнта, тому намагатиметься досягти найбільш сприятливих умов договору для вас.

Розмір комісійних агентств багато в чому залежить від об'єкта нерухомості, а також умов договору з агентством. Ви завжди можете оцінити, наскільки вигідною буде ваша співпраця з тим чи іншим агентством та вирішити, чи готові ви заплатити ту чи іншу суму за їхні послуги. Однак пам'ятайте, що в гонитві за дешевою ціною, ви можете отримати неякісні послуги та неприємності.

Звернувшись до перевіреного агентства з нерухомості, ви убезпечуєте себе від шахраїв та отримуєте широкий вибір об'єктів, що відповідають вашим потребам.