Франція та Данія – команди, які вже зустрічалися в поєдинках раніше. Чергова їхня зустріч відбудеться вже 26 листопада в рамках групового етапу Чемпіонату Світу 2022. Збірні зустрінуться на стадіоні Рас Абу Абуд у місті Доха. Експерти вже визначили Францію фаворитом боротьби.

Фанати команд вже мають можливість зробити ставки на матч Франція – Данія, коефіцієнти на який можна побачити на сайті Parimatch. Експерти букмекерської контори впевнені в лідерстві французів, незважаючи на те, що команди раніше зустрічалися з рівними результатами – 2 перемоги та 1 нічия.

Лінія Parimatch, ставки на гру та коефіцієнти

Уваги варта кожна зі збірних, і в кожної з них є свій фанатський арсенал у різних країнах світу. Компанія Паріматч піклується про своїх користувачів, і тому вже дає можливість зробити ставку на різні результати. Коефіцієнти на основний результат виглядають наступним чином:

  • перемога Франції – 2,05;
  • нічия – 3,30;
  • перемога Данії – 4,10.

Додатковий список ставок також присутній. Крім основного результату, можна зробити ставку на виграш однієї команди, індивідуальний тотал, статистику, тайм, те, що обидві команди заб'ють, команда заб'є, точний рахунок та багато інших показників на вибір фанатів. Паріматч захищає кожну ставку та особисту інформацію користувачів.

Паріматч – чому гравці обирають БК

Після реєстрації на онлайн-платформі користувачам Parimatch відкривається доступ до широкого списку можливостей. Приємним бонусом є наявність лайв-трансляцій практично до кожної події зі світу спорту. Про наявність трансляції сповістить кнопка Play поруч із назвою спортивної події. Але на цьому переваги не закінчуються:

  • можливість отримати розрахунок ставки та виплату виграшу моментально;
  • сайт із зручним інтерфейсом, простою реєстрацією та авторизацією;
  • широка лінія ставок та щедра бонусна система;
  • можливість звернутися до онлайн-підтримки 24/7;
  • можливість скористатися сайтом на мобільних пристроях;
  • можливість користуватися додатковими функціями, наприклад, кешаут або редагування купону.

Компанія робить максимум для того, щоб кожен гість платформи міг отримати задоволення не лише від матчу, а й від ігрового процесу. Париматч є першим легальним букмекером, який гарантує захист своїх клієнтів. Багато гравців вже оцінили букмекера і користуються лише його послугами.