З року в рік утеплення приміщення набуває все більшої популярності. Подорожчання комунальних послуг, інфляція, екологія, бажання заощаджувати.

Коли мова заходить про утеплення, в першу чергу люди думають про утеплення фасаду, у другу чергу - встановлення енергоефективних вікон, що зберігають тепло. І найчастіше цим обмежуються – у квартирах. А в приватних будинках ще можна утеплити фундамент, дах та підлогу, якщо робиться ремонт чи нове будівництво. А про двері рідко згадують.

Як видно на фото, тепловтрати не лише через вікно, а й через вхідні двері.

Як правильно вибрати вхідні двері та утеплити

Залежно від ваших фінансових можливостей та завдань можна купити вхідні двері стандартні або зламостійкі. У базовому виконанні вони зовсім не утеплюються, або мінімально утеплюються.

І якщо зламостійкі броньовані двері виготовляються на замовлення, і при їх виготовленні можна передбачити якісне утеплення, то з серійними дверима все складніше в аспекті будь-яких модифікацій.

Купуючи звичайні металеві двері в магазині ви отримаєте серійну модель готову до встановлення, і ніяких змін вносити не можна. З чого випливає, що потрібно вибирати серед брендів, що зарекомендували себе, і шукати модель, яка призначена для приватних будинків вуличного виконання, з утеплювачем.

Крім самого дверного полотна важливо утеплювати дверну коробку, стики, щілини. Це забезпечить тепло та звукозахист, позбавить вас протягів та тепловтрат.

Вартість дверей та робіт з утеплення

Зламостійкі вхідні двері будуть коштувати від 1200$, звичайні серійні з утеплювачем можна купити за ціною від 500$. Також, утеплення дверного короба з матеріалами та роботою буде коштувати від 150$.

Для кожного конкретного випадку ціна індивідуальна, вказані ціни для вас як орієнтир.

Рекомендації виробника бронедверей IDEAL

Перше, важливо розуміти чи будуть броньовані двері виконувати свою функцію, якщо у вас квартира - то це відмінний спосіб захистити майно від злодія. А якщо у вас приватна оселя, де можна проникнути через вікно і немає інших заходів щодо захисту периметра та будинку, то сертифіковані злостійкі двері вам не допоможуть.

Незалежно від обраного типу вхідних дверей – важливо використовувати якісні комплектуючі та матеріали, дослухатися до рекомендацій виробника. І, обов'язково утеплюйте двері та коробку.

Підготовлено за матеріалами компанії IDEAL