Aviator - абсолютно нова розвага у світі азартних ігор. Попит на нєї досить швидко зростає і все більше людей віддає перевагу цій грі замість стандартних слотів або ігрових автоматів. А вся річ у тому, що гра зроблена спеціально так, щоб приваблювати людей. Цьому сприяє досить великий перелік переваг, про які нижче. Вас також може зацікавити гра Aviator на ставки.

Але спочатку варто коротко торкнутися самої гри. На екрані представлений літачок, який згодом починає підніматися вгору. Певного моменту він зупиниться. Гравці до його старту роблять певну ставку. Поки літак піднімається, разом із ним зростає коефіцієнт. Завдання гравця зупинити зростання коефіцієнта до того, як літачок сам зупиниться. Виграш розраховується за принципом множення того значення, у якому гравець натиснув “СТОП”. Якщо літак сам зупиниться раніше, ставка згоряє.

Якщо розглядати переваги, то перше, що слід зазначити – інтерфейс. Тут все дуже просто, так що кожен може запросто розібратися і постійно грати. По суті, тут нічого немає, крім кнопки стоп і можливості зробити автоматичну зупинку. З першого все зрозуміло, натиснути, щоб зупинити зростання коефіцієнта. Другий варіант допоможе новачкам зупинитись на конкретному значенні автоматично. Ну і є ще елемент зі ставкою, тобто людина обирає, на скільки грошей вона грає.

Інший важливий плюс - сильна залежність виграшу від самої людини. У цю гру дуже приємно грати, адже все залежить від гравця. Йому потрібно постаратися зупинитися вчасно, при цьому витримати найвигідніший множник ставки. У слотах, наприклад, від гравця мало що залежить. А в Авіатор потрібно саме грати, що і приваблює людей.

Сама гра також не ґрунтується на прогресії. Якщо говорити простою мовою, людині немає сенсу робити максимально можливі ставки. Грати можна потроху, поступово збільшуючи свій виграш. Такий підхід подобається багатьом. А якщо додати можливість досить сильно покращити виграш, гра становиться все краще.

Переваги гри Авіатор

Для любителів азарту гра відрізняється багатьма перевагами. Прості правила дозволяють відразу розпочати гру, і виграти багато грошей. Грати можна на комп'ютері, смартфоні або іншому мобільному пристрої.

Це цікава та захоплююча гра, в якій можна виграти навіть після однієї ставки. Все залежить від бажань відвідувачів сайту. Серед головних переваг:

  • зручність;
  • доступність;
  • просте меню;
  • великі виграші.

Ігровий процес настільки простий і захоплюючий, що багато відвідувачів грають годинами, збільшуючи свій дохід. Чим вище піднімається літак, тим вищі ставки.