Якщо бізнес не має власного обличчя, можна вважати що його не видно. Це стосується логотипу, банерів, слоганів, ну і звичайно вивісок магазинів, кафе, ресторанів та інших складових. Мати гарну та якісну рекламну вивіску означає приваблювати потенційних покупців зайти до вас та зробити покупку.

Але встановити такі конструкції не завжди легко, адже вони можуть бути дуже високо, або бути достатньо важкими. Також якщо говорити про біл-борди, то звичайно їх мають встановлювати спеціальні бригади з обладнанням для висотних робіт та певними дозвільними документами.

Ще одним видом рекламних вивісок можуть бути великі рекламні конструкції на дахах висотних будинків, які приваблюють увагу навіть з далеких відстаней та навіть вночі, оскільки мають дуже яскраві світлові ілюмінації.

Таких варіантів рекламних конструкцій можна назвати багато, але загальне що треба розуміти це те, що кожна така конструкція потребує  спеціального обладнання для встановлення.

В таких випадках можна замовити послугу Монтаж рекламних конструкцій. Дана послуга може знадобитись будь-якому підприємцю, якому важливо встановити вивіску рівно, надійно та без пошкоджень.

У перелік послуг, які можна отримати по налаштуванню рекламних конструкцій входить: монтаж, демонтаж рекламних вивісок, конструкцій, банерів, тощо, заміна старих елементів на нові, чистка та мийка встановлених на висоті конструкцій, розробка рекламних матеріалів за вашим макетом або створення макету з нуля.  Також альпіністи-підрядники можуть встановити та налаштувати новорічні прикраси на будинки, світлові інсталяції, оздоблення будинків та інших споруд, а також подальший демонтаж тимчасових рекламних споруд.

Вартість таких послуг завжди розраховується індивідуально, оскільки на це впливає багато факторів, таких як розмір конструкції, як високо її треба встановити, складність процесу, терміни, кількість осіб, задіяна на проекті, чи є макет, готова вивіска чи її треба створювати з самого початку.

Наші спеціаліст готові приїхати на огляд об’єкту, обговорити деталі та прорахувати вартість проекту, обговорити терміни виконання. Ми будемо раді співпрацювати з підприємцями, які люблять свою справу та хочуть щоб про неї дізнались всі, тож поспішайте на консультацію.