Наразі на ринку криптовалют понад 20 000 активів. Звісно, що обрати ті, у які варто інвестувати, важко. Саме тому ми зібрали п’ятірку найперспективніших активів, які мають можливість для зростання у 2022 році.

5 найперспективніших активів у 2023 році

WhiteBIT Token (WBT)

WBT — це повноцінний продукт екосистеми WhiteBIT, який інтегровано в сервіси WhiteBIT. Актив було випущено в серпні 2022 року. Спершу торгувати ним та обмінювати його можна було тільки на WhiteBIT — наприклад, перетворити WBT в USDT. Наразі купити криптовалюту можна також на Huobi Global, Gate.io та MEXC.

У рамках публічного продажу токена криптовалютна біржа WhiteBIT всього за 15 хвилин після запуску реалізувала 1 млн WBT токенів. Ще одна річ, про яку варто згадати, це механізм спалювання. Коли частину токенів вилучають з обігу, ціна активу коригується. Це із часом підвищує потенціал криптовалюти.

Bitcoin (BTC)

Біткоїн є провідним криптовалютним активом із найбільшою присутністю та ринковою капіталізацією. Ми вважаємо, що це гарна криптовалюта для інвестування на сьогодні, оскільки в минулому вона демонструвала відмінні результати. Також це цінне доповнення до будь-якого орієнтованого на майбутнє криптовалютного портфоліо, оскільки очікуємо, що упродовж наступних років ціна неймовірно зросте.

Cardano (ADA)

Cardano часто вважають однією з найбезпечніших мереж блокчейну сьогодні. Запущений у 2017 році, Cardano також довів свою стійкість, переживши кілька руйнівних крахів і скорочень криптовалютного ринку та зберігши загальну позитивну рентабельність інвестицій.

Solana (SOL)

Це ефективний блокчейн, який фокусується на масштабованості, яка залишається однією з ключових проблем у світі блокчейнів. Крім того, Solana має низькі комісії, швидкі транзакції та залишається однією з найкращих криптовалют за ринковою капіталізацією.

Tether (USDT)

На відміну від деяких інших видів криптовалюти, Tether (USDT) є стейблкоїном, тобто він забезпечений державними валютами, такими як долари США та євро, і гіпотетично зберігає вартість, що дорівнює одному із цих номіналів. Теоретично це означає, що вартість Tether має бути стабільнішою, ніж інших криптовалют, і їй віддають перевагу інвестори, які побоюються волатильності інших активів. Крім того, придбати його можна практично на будь-якій популярній криптобіржі.