Гарне ліжко - це основа гарної спальні. На ньому ви проводите приблизно третину свого часу, тому цілком логічно, що ви повинні витратити час на пошук відповідного ліжка.

Наразі обрати та купити ліжко можна на сайті компанії Comfort Place Україна https://comfort-place.com.ua/lizhka там же можна залишити заявку на безкоштовну консультацію від фахівця.

Ліжко, яке ви виберете, має бути не тільки зручним, а й міцним і досить універсальним, щоб задовольнити ваші потреби. Хороший спосіб почати пошук - подумати про те, які характеристики найбільш важливі для вас і вашого способу життя.

Розмір ліжка

Розмір ліжка - це, мабуть, найважливіший момент. Ліжко має відповідати розмірам кімнати та потребам людини, яка буде ним користуватися.

  • Маленьке односпальне 6'6" (2 м) 5' (1,5 м);
  • Середнє односпальне 7' (2,1 м) 5' (1,5 м);
  • Двоспальне повне 8' (2,4 м) 6' (1,8 м);
  • Кінг Екстра кінг 10' (3 м) 6 футів (1,8 м).

Більшість ліжок мають різну ширину; майте на увазі, що двоспальне або дуже широке ліжко займе більше місця для ходьби по обидва боки. Занадто широке ліжко може стати причиною проблем із безпекою, особливо для дітей, які можуть упасти на сусідні місця, або для дорослих, яким потрібно дотягнутися до ліжка.

Яким має бути матрац

Ліжко без матрацаЯкісний і зручний матрац - запорука гарного сну. Хоча тип і розмір матраца, який вам потрібен, багато в чому залежить від ваших звичок сну і фізичного стану, ось деякі відомості, які допоможуть вам ухвалити зважене рішення під час купівлі нового матраца.

Матрац має бути захищений чохлом; переконайтеся, що той, який ви бачите, той самий, який ви мацаєте і перевіряєте. Матраци виготовляються з різних матеріалів і мають різні відчуття; ви знайдете пружні (які багато людей вважають найбільш зручними).

Перевірте матрац на дотик, натиснувши на нього рукою; ви маєте відчути достатню піддатливість, щоб рука не вдавлювалася в поверхню, але ви не маєте відчувати надто велику піддатливість або відчуття подушки (що може призвести до неправильної пози під час сну та хворобливості).

Доторкніться до витків/пружини. Вони мають бути пружними і рівномірно розташованими (будь-які зазори можуть викликати дискомфорт під час руху).

Перевірте, чи не провис матрац. Матрац, глибина якого перевищує 3 дюйми (7,5 см), найімовірніше, викличе біль у спині.

Обов'язково під час вибору ліжка зверніть увагу на ліжка з дерев'яним каркасом з дуба або ясена.