Військовий адвокат у Києві вирішує питання пов'язані із захистом прав призовників, військовослужбовців та громадян звільнених у запас. Нерідко військовослужбовці за контрактом стикаються із проблемами отримання належних їм пільг та виплат, а призовників незаконно відправляють служити. Досвідчені юристи допоможуть вирішити будь-яку справу у сфері військового права.

Отримати кваліфіковану консультаціє військового адвоката у Києві ви можете за посиланням https://mitrax.com.ua/uk/practices/viyskovyi-advokat/!

Військовий адвокат допоможе отримати відстрочку служби в армії або довести незаконність вашої служби. Професійним військовим він допоможемо отримати та оформити військову іпотеку, домогтися пільг та виплат.

Зверніться до компанії Mitrax, і досвідчені військові юристи вивчать справу, проведуть консультацію, дадуть прогноз та складуть стратегію. За потреби зберуть всі докази, документи і представлять ваші інтереси в суді. Всього одна своєчасна консультація дасть чітке розуміння, спокій та впевненість у вирішенні такої неприємної ситуації.

Юридична допомога військовим

Юристи та адвокати в галузі військового права вирішують навіть найскладніші справи, успішно обстоюючи права кожного клієнта. Постійна робота зі справами з військового права дозволяє мати глибоке розуміння юридичних тонкощів, забезпечуючи лише найкращий результат.

Послуги військового юриста із захисту прав військових:

В основному за послугами юриста з військового права звертаються у випадках:

- Звільнення з військової служби.

- Поновлення на військову службу.

- Житловий сертифікат військовослужбовцям.

- Допомога у проведенні експертиз.

- Оскарження неправомірного накладення дисциплінарних стягнень.

- Оскарження рішень командування щодо позбавлення грошового забезпечення.

-  Виселення, заселення у службові житлові приміщення.

-  Отримання житла військовослужбовцям.

- Оскарження обмеження права отримання житла.

- Приватизація житла.

-  Отримання воєнної іпотеки.

-  Складання документів, подання заяв.

-  Отримання компенсації за військової травми.

-  Вихід на пенсію.

Військові юристи компанії Mitrax візьмуться за будь-яку складність. Вони будуть представляти ваші інтереси у військкоматах, судах, медзакладах. Допоможуть організувати потрібні експертизи, діагностики, медичні обстеження та вирішимо конфлікти в досудовому порядку. Вони працюють до фактичного одержання результату.