Хонда CB500F https://honda.ua/motorcycles/cb500f/, можливо, відома як невгамовний мотоцикл для навчання, — це легкий у користуванні нейкед, який вас здивує. Оновлений разом зі своїми братами та сестрами CB500 у 2022 році з рядом досить суттєвих деталей, цей нейкед, безсумнівно, продовжить своє лідерство у чартах продажу нейкедів середньої ваги.

Модель CB500F є наступною в черзі багатої спадщини як для учнів, так і для райдерів-початківців. Будь то мотоцикл для навчання в школі, який ви купуєте для себе, щоб продовжувати займатися своєю справою (45% покупців – нові гонщики), або старий надійний мотоцикл, який стоїть у гаражі для цілорічної їзди, цей нейкед забезпечує стабільну опору та розслаблення. верхи - але, як ми з'ясували, із задоволенням вплутаємося у великий тур.

Двигун

Той же 471-кубовий паралельний 8-клапанний двигун знаходиться тут, сумісний з A2 із коробки з піковою потужністю 47 л. забезпечує більш плавну та сильну подачу потужності при закритій дросельній заслінці в діапазоні низьких та середніх обертів.

Результат 9 років експлуатації цього мотора – доступний, зручний мотор. Він плавний на максимальних швидкостях, а робота 6-ступінчастої коробки передач з допоміжним і зчепленням, що прослизає, приносить справжнє задоволення. Вимога швидкого набору потужності може бути досягнута за допомогою пари дотиків до коробки, і пропливаючи повз туристичні кемпери - це дійсно не розчаровує.

CB500F був моїм першим колесом на дорозі від Інвернесса до John o'Groats трасами A9 і A99, і найбільш примітним для мене був винятковий і хрипкий звук вихлопу. Незвичайно, оскільки всі мотоцикли там мають один і той же двигун, але поворот дросельної заслінки справді підняв брову.

Підвіска та гальма

Наступним у списку покупок для Honda була установка підвіски та гальм, що фактично забезпечило CB500F абсолютно новою передньою частиною на 2022 рік. Від CB650R - 41-міліметрова вилка Showa з великими поршнями з роздільними функціями та узгодженим заднім моноамортизатором.

Це справді солідне налаштування, дуже зібране на дорозі (і дійсно поставлене перед завданням на деяких далеко не ідеальних дорогах NC500), реактивне в середині повороту і не дуже випадає при різкому гальмуванні. З 5-ступінчастим регулюванням попереднього навантаження ззаду ви можете відточити її відповідно до своїх вимог.

Гальмівна здатність забезпечується подвійними дисками Nissin діаметром 296 мм з радіально встановленими 4-поршневими супортами Nissin, які замінюють один диск на попередньому поколінні. З заднім диском та двоканальної ABS гальмування здається прогресивним та чуйним, і це відмінне місце для квітучого гонщика, щоб почати розминку.