Деякі споруди споруджують із врахуванням їх особливих характеристик. Наприклад, необхідно забезпечити міцність і витривалість, що є надзвичайними, порівняно із поточним стандартним будівництвом. Саме для цього застосовуються бетонні суміші, де використовують марки цементу, які дають такі властивості. Їх можна придбати для приватного чи комерційного будівництва. І в цьому є сенс, якщо дійсно є підстави вимагати ці особливі характеристики і застосовувати їх на практиці. Придбати такий бетон варто у професійних виробників будівельних сумішей, що знають як використати всю потужність цементу такої марки та запропонувати надміцний варіант споруди. Бетон в Івано-Франківську за ціною, що є доступною користувачам, пропонує компанія ЗБК «Еталон».

Тут можна придбати бетон створений на основі міцних марок цементу:

  • М300;

  • М400;

  • М500.

За домовленістю можна замовити і купити бетон і інших, вищих марок.

Для якісного зберігання товарів і харчових продуктів

Продукти харчування та інші товари, що мають особливий температурний режим застосування, мають зберігатись за низьких температур і за можливості постійної підтримки цієї температури, незалежно від того якою є зовнішня температура повітря.

Саме для таких приміщень, які мають витримувати низькі температури, надмірну вологість і заглиблення від поверхні землі для зменшення потужності охолоджуючих установок, застосовують спеціальні сорти бетону, які дають такі переваги.

Для укріплення приміщень та фундаментів, що знаходяться у воді

Кафе на березі моря чи річки, ставка. Або готель, який споруджено у горах, де постійно є низько розташовані і стрімкі підземні верхні водні пласти. Саме за таких природних несприятливих умов може працювати бізнес. Для укріплення фундаменту таких споруд та забезпечення відповідної міцності і створення безпечних умов праці та перебування людей, і застосовують бетонні фундаменти з таких сортів цементу. Це можуть бути укріплюючі стіни, бетонні опори, моноліти. В цих конструкціях застосовують бетон із швидким застиганням та посиленою вологонепроникністю.

Приміщення для зберігання цінностей

Окрім звичайних сейфів, що захищають від проникнення і несанкціонованого зовнішнього доступу, для надійного зберігання коштовностей, грошових та негрошових активів, потрібні спеціальні кімнати. Навіть застосовуючи потужні інструменти, такі стіни не будуть піддаватись на швидку руйнацію. Саме для цього сейфи та інші місця для зберігання встановлюють у приміщенні, де використано потужні марки цементу – від М500.