Всі власники віртуальної валюти знають про те, наскільки складно знайти перевірений обмінник, який міг би забезпечити швидке переведення та низьку комісію за виконання платежу. Лідером затребуваності є обмінник криптовалют Let'sPay, який пропонує вигідні умови співпраці. Його основною перевагою є те, що здійснити обмін можна без реєстрації та верифікації.

Переваги звернення до Let'sPaу

Всі клієнти сервісу https://letspay.me/ua зможуть скористатися такими його перевагами:

  • Можливість виконати обмін або продаж монет за вигідним курсом, що фіксується на позначці, досягнутій під час подання заявки;
  • Великий резерв. Сервіс пропонує велику суму, яку можна обміняти. Якщо її буде недостатньо, вона буде збільшена при подачі заявки;
  • Оперативність проведення платежу. Система є автоматизованою, тому жодних затримок немає;
  • Заявки обробляються у цілодобовому режимі; 
  • Мінімальна комісія, яка розраховується одразу;

Як ви бачите, сервіс може похвалитися великою кількістю переваг, які важко знайти в інших обмінниках.

Як відбувається обмін?

Всі процедури відбуваються просто і без великої кількості підтверджень. Якщо вам потрібно провести обмін, то він виглядатиме так:

  • Заповнення заявки, із зазначенням суми, номера телефону, пошти та картки;
  • Оплата заявки;
  • Зарахування грошей на карту або гаманець, залежно від ваших уподобань;

Ви можете пройти реєстрацію в особистому кабінеті, щоб відстежувати статус заявки та отримати всю інформацію. Реєстрація не триватиме багато часу, тож не варто від неї відмовлятися.

Чи можна заробити на криптовалюті?

Початківці ринку валют цікавляться тим, чи можна на ній заробити? Це цілком реально, якщо навчитися правильно відстежувати курс і вчасно проводити обмін. На сервісі завжди пропонуються вигідні курси валют, тому якщо ви побачили потрібний, то потрібно оформлювати заявку. Візьміть до уваги те, що обмін буде виконано за курсом, який був встановлений на момент формування заявки. Якщо ви довго проходитимете її підтвердження, то курс буде змінено.

Чи безпечно проводити обмін?

Не всі обмінники можуть гарантувати безпеку виконання платежу. Але, вибираючи Let'sPay, вам не доведеться турбуватися про це. Фахівці створили систему безпеки, яка дозволяє захистити всі платежі та особисті дані. Вся інформація, що вказується, не передається іншим особам. Ви можете виконати платежі без реєстрації, щоб не підтверджувати особистість. Великий досвід роботи https://letspay.me/ua дозволяє створити комфортні та безпечні умови обслуговування для клієнтів. У разі виникнення будь-яких питань ви можете звернутися до консультантів. Вони вислухають вас і зможуть вирішити проблему. Вибираючи перевірений сервіс, ви зможете обміняти гроші вигідно.