Асортимент на внутрішньому і зарубіжному автомобільному ринку, вільний доступ дозволяють українцям вибирати авто в залежності від смаків та вмісту гаманця. Набуває популярності замовлення автомобілів на аукціонах Америки онлайн. Безпечна процедура – покупка авто із США в наявності. Львів, Одесу, Полтаву чи інше місто України потрібно лише відвідати, щоб побачити і вибрати автомобіль.

Найпопулярніші марки

Українці здебільшого прихильні до одного бренду. Серед рейтингових в Україні – німецькі автовиробники. Беззаперечний лідер серед німців – Volkswagen. Попитом користуються як нові, так і старі моделі. На дорогах часто зустрічаються VW Passat, Jetta, Polo, Golf. Слідом йдуть BMW та Mercedes-Benz

Із двигунами, які споживають бензин, трохи більше половини автомобілів. Із дизельними моторами 40 відсотків машин, решта – авто на газу і зовсім мала частка електромобілів.

Німці виставляють авто на продаж у середньому після 10 років експлуатації. Поки машина їздить і не завдає прикростей у вигляді поломок, необхідного ремонту, німець від неї не відмовиться. У цьому вони сильно відрізняються від американців, та й багатьох жителів Західної Європи, які готові поміняти майже нову машину на ще новішу, навіть якщо вона відрізняється тільки рестайлінгом.

Для німця прикрості з машиною повинні бути серйозними, щоб він надумав її продати. Коли пробіг досягає критичної мітки, внаслідок чого дорожчає техобслуговування, чи потрібно замінити дорогу деталь, тоді автомобіль продається. 

Такі машини дешеві, але найчастіше потребують серйозного ремонту. За автомобілі з пробігом у майже відмінному стані на ринку в середньому просять $10 000. Дешевше купити німецьке або інше європейське авто із США. Навіть із врахуванням доставки, сертифікації, розтаможки затрати будуть меншими.

Чому німецькі машини надійні?

Німецька техніка давно здобула славу надійної. Практичні німці ніколи не дозволять собі купити річ, у надійності якої мають сумніви. У своїх автомобілях вони впевнені, саме тому купляють Mercedes-Benz, BMW, VAG, Opel, віддаючи перевагу їм перед машинами із Японії, Кореї. Німецькі авто належно оцінили також українські водії.

Їх приваблює:

  1. Надійність. На німецьке авто з великим пробігом ніхто не подивиться зневажливо. Знають: після ремонту, часто незначного, машина ще багато років бігатиме, як нова.

  2. Не розсипаються на українських дорогах. Здавалося б, німецькі авто розраховані на німецькі ж автобани, якість яких ніяк не зрівняти з українськими дорогами. Але вони витримують наше бездоріжжя, незважаючи на неймовірне навантаження на підвіску і ходову.

  3. Економічність. Серед іншого, у німців варто повчитись економії. Високий рівень життя не є перешкодою намагатись економити. Навіть старе німецьке авто вищого класу часто витрачає палива менше Жигуля. 

  4. Довговічність. Усе в німецькому автомобілі зроблено так, щоб служити десятки років. Там немає недбало виготовлених, абияк підігнаних деталей. Якщо за машиною доглядати, вона прослужить навіть із великим стажем.

  5. Комфорт. В русі машини м’які та плавні. Зовні і всередині привабливі. Для водія та пасажирів зручно.

 

Ви можете вибрати європейську машину або купити авто із Америки. Комплектація для американців вища, ніж для європейців, а ціна бу авто нижча.