Тема джекпотів в ігрових автоматах серед українців розвивається вже давно. Специфіка цих виграшів у рамках нашого азартного ринку має свою історію, а також викликає часом велику критику серед вітчизняних мисливців за мегаперемогами. Сьогодні ми спробуємо розібратися в чому суть усіх цих суперечок і на прикладі популярної гри Divine Fortune від NetEnt спробуємо розібратися як можна отримати настільки бажаний приз.

Перші Онлайн Джекпоти України

Якщо ми не будемо брати до уваги обмани, які проводилися в наземних клубах гральних автоматів з вигаданими джекпотами, то в першу чергу зустрінемо олдскульні пропозиції від Playtech. Зараз у це важко повірити, але одним із перших онлайн провайдерів, які вийшли на гемблінг ринок незалежної України став британський виробник Плейтек.

Найбільш гучною серією ігор із такими нагородами стала Age of the Gods. Декілька онлайн апаратів від Playtech присвячених різним богам пропонували любителям азарту з України та всього світу випробувати свій успіх і спробувати зірвати головний приз. Але скандал вибухнув на тлі того, що усі великі виграші з якихось причин траплялися саме в передових країнах – Норвегії, Швеції, Великій Британії, Фінляндії, Люксембурзі, Нідерландах, Бельгії тощо.

А от у всіх пострадянських країнах та країнах східної Європи не було зафіксовано жодного подібного випадку. При цьому британський розробник не соромився афішувати те, що саме у передових державах люди отримували такі гроші. Головна причина тоді так і не була з'ясована, але найпопулярнішою версією стало те, що Плейтек спрямовував свої виграші на ті багаті гемблінг-ринки, на яких хотів таким чином залучити ще більше нових гравців.

Справжні Джекпоти

Після цього почали з'являтися справжні джекпоти, які вигравалися скрізь, а іноді найчастіше це відбувалося саме в Україні. Так сталося з іграми ELK Studios. Саме з цієї причини слоти даного виробника стали найбільш затребувані саме в нашій країні.

Джекпот у Divine Fortune

Ігровий автомат Divine Fortune від Нет Ентертеймент раптово увірвався на український ринок, і це стало несподіванкою. Адже до цього NetEnt не відрізнявся великою любов'ю до прогресивних та накопичувальних джекпотів. Більше того, у цій грі пропонуються відразу 3 джекпоти - MINOR, MAJOR та MEGA. До речі, протестувати слот Диванка можна і особисто на сторінці з демо-версією гри тут https://games.zp.ua/divine-fortune.php.

Як Виграти Джекпот у Диванці

Для того щоб мати можливість виграти солідну суму необхідно зловити 3 золоті монети, які згодом потраплять у вазу. Статися це має за 1 раунд, тобто за 1 обертання барабанів. Але є виняток. Іноді одне обертання барабанів може тривати досить довго за рахунок спеціальної функції з символами wild-пегаси, що випадають. Вони дають додаткові обертання, а у загальний залік йде лише одне.

Назбиравши 3 такі монети, перед гравцем відкривається спеціальне поле з 15 осередків. Користувач отримує 3 обертання. Під час цих обертань можуть випадати монети та назавжди залишатися у цих 15 осередках. Якщо під час нового обертання випадає хоча б одна монета, кількість початкових обертань відновлюється і стає рівною 3.

Специфіка Нарахування Джекпотів у Divine Fortune

15 осередків на екрані побудовані таким чином, що вони розташовані як 3 горизонтальні лінії по 5 осередків у кожній. Далі виграш джекпоту нараховується так:

Якщо ви назбирали 1 горизонтальну лінію монет, то отримуєте MINOR JACKPOT.

Якщо ви назбирали 2 горизонтальні лінії монет, то отримуєте MAJOR JACKPOT.

Якщо ви назбирали 3 горизонтальні лінії монет, тобто заповнили все поле, то отримуєте головний приз – MEGA JACKPOT, розмір якого не може бути нижчим за 10000 євро в еквіваленті.

Збираючи монети на горизонтальних лініях ви і зможете досягти такого бажаного джекпоту, який, до речі, вже неодноразово вигравався українськими гравцями.