Зберігання товарів є необхідністю в сучасному діловому світі, особливо в епоху глобальної торгівлі. Незалежно від того, чи це невелике підприємство і потрібно зберігати незначні запаси різних видів, чи власник відповідає за кількість продуктів, що належать величезним складам, критерії, які необхідно враховувати, однакові.

Власні складські приміщення чи оренда?

Все залежить, як довго планується зберігати свій асортимент, скільки його буде, і включіть плани на майбутнє. У разі чіткого плану зберігання великої кількості товарів, власне складське приміщення може виявитися незайвим. Сьогодні користується попитом оренда складу для бізнесу TetrisBOX, тому що сервіс пропонує гнучкі умови. Вартість розраховується від низки параметрів:

  • Площа складу (бокс може становити від одного до 150 м2);
  • Терміну оренди;
  • Особливостей товару і умов зберігання (наприклад, температурний режим може бути у певному діапазоні).

Передумовою вибору місця під склад є саме вид продукції: харчова, нехарчова, вологостійка, може вражатися комахами тощо.

Молодим компаніям вигідніше винайняти додаткове приміщення, ніж шукати для покупки, та інвестувати великі гроші. Їх можна використати для розкручування бізнесу: закупки продукції, реклами.

Склад під оренду буде повністю оснащений стелажами, матиме освітлення, при необхідності опалюватися. Перелічене розраховано у вартість оренди, але відповідно до розмірів боксу.

Пропозиції щодо зберігання

  • Розмір товару.

Домовляючись про оренду складу, сторона, що пропонує приміщення, обов’язково про габарити і кількість речей. Розмір боксу, контейнеру будуть розраховані оптимально, орендатору не доведеться платити за зайву площу. 

  • Гарантована безпека.

Товари на реалізацію, особисті речі мають зберігатися лише у безпечному місці. В TetrisBOX цьому питанню приділяють багато уваги. Окрім того, що склади мають якісні замки, коди, вхід додатково захищений охороною, камерами спостереження.

  • Розташування складу.

Зазвичай для розміщення великих партій товару, наприклад, будматеріалів, деревини, одягу, потрібне велике за площею приміщення, яке розміщене за містом. Більш малі бокси розташовані у рамках населеного пункту. В обох варіантах сервіс пропонує зручний під’їзд до приміщення, паркувальний майданчик та вільний доступ до свого складу.

  • Дотримання умов: чистота, сухість, вентиляція, відсутність плісняви та запахів, температурний режим.