Алкогольна залежність та одержиме бажання постійно вживати наркотики змінюють цінності людини, життя якої спустошується, втрачає сенс. Центр Здорової Молоді у Хмельницькому надає послуги на високому рівні, допомагає пацієнтам ефективно боротися з такими актуальними проблемами нашого часу, як алкоголізм та наркоманія.

Якими послугами можна скористатися

Під керівництвом досвідчених спеціалістів проводяться:

 1. Детоксикація організму. Процедури стимулюють виведення токсинів, що значно покращує самопочуття та стан здоров'я.
 2. Повернення до нормального життя залежних від вживання наркотиків. Лікування наркоманії у Хмельницькому передбачає застосування програм, які розроблені досвідченими психотерапевтами та наркологами. Надається психологічна підтримка, організовуються заняття різних форматів.
 3. Виведення із запою. Завдяки ряду заходів пригнічується тяга до вживання алкогольних напоїв. Клієнти можуть розраховувати на гарантію результату.
 4. Психотерапія. Спеціалісти, застосовуючи дієві методики, підбирають альтернативні виходи з лабіринту проблем. Результат - відновлення особистості та моральних цінностей у пацієнта, формування у його свідомості тверезого мислення.
 5. Комплексна терапія для усунення алкогольної залежністі. Лікування алкоголізму у Хмельницькому полягає в застосуванні програм, адаптованих під кожну людину з урахування психологічних аспектів захворювання.
 6. Реабілітація. Вона заснована на відомій програмі 12 кроків.

Реабілітаційний центр у Хмельницькому гарантує анонімність. У ньому створені гарні умови перебування пацієнтів. Останніх розміщують у 1-2-3-х комфортабельно облаштованих палатах. Передбачене 4-риразове харчування.

Етапи лікування

Професіонали пропонують крокувати до одужання за схемою, яка складається з таких етапів, як:

 • первинна консультація з фахівцем;
 • диференціальна діагностика захворювання;
 • детоксикація всього організму;
 • розроблення індивідуального плану лікування, підбір необхідних процедур, лікарських препаратів та іншого;
 • медикаментозна підтримуюча терапія;
 • психокорекція та мотивація;
 • ресоціалізація, повернення у соціум;
 • підтримка та подальший супровід.

Завдяки комплексному підходу у боротьбі з алкогольною або наркотичною залежностями вдається отримувати бажаний результат, тобто повертатися до нормального життя.