Безпека під час водіння авто завжди стоїть на першому місці. Жодне текстове повідомлення або телефонний дзвінок не можуть стати приводом для того, щоб відволіктися від дороги. Якщо ви хочете уникнути штрафів або аварійних ситуацій, буде краще, якщо ви залишатиметеся напоготові за кермом. Але не завжди це можливо, особливо, коли потрібно відповісти на важливий телефонний дзвінок. Для цього існують автомобільні тримачі для телефону, які допомагають зберігати зручний доступ до смартфона під час дзвінка або відстеження картки.

Переваги тримача телефону на панелі приладів

1.      Слідкуйте за дорогою

Тримачі для телефонів зазвичай встановлюються в такому місці, де їх можна легко побачити очима, не відволікаючи погляд від дороги. Тримач можна прикріпити до вентиляційного отвору. Завдяки цьому вам не потрібно відривати погляд від дороги або відволікатися, коли хочете побачити, що відбувається на вашому пристрої. Крім того, ви можете з'єднати його з автомобілем із функцією гучномовця Bluetooth. Це надасть додаткові переваги, оскільки ви зможете стежити за безпекою та використанням пристрою в автомобілі. Також автомобільні тримачі допоможуть вам приймати телефонні дзвінки та відповідати на повідомлення, не відволікаючись на дорогу та не відриваючи рук від керма.

2.      Захистіть пристрій

Якщо ви один із тих, хто залишає пристрій на панелі приладів або на сусідньому сидінні, то ви знаєте, що раптова зупинка може підкинути смартфон та розбити його. Крім того, у вас могла бути звичка кидати телефон куди завгодно, сідаючи у машину. Таким чином, ви витратите час на пошуки. Однак, коли у вас є тримач телефону, все буде простіше. Тримач телефону захистить ваш пристрій, і ви точно знатимете, де він знаходиться.

3.      Зручне використання GPS

Найпростіший і найкращий спосіб визначити напрямок – це використовувати свій смартфон для отримання оновлень про затори в режимі реального часу. Однак це означає, що ви будете відволікатися. Але автомобільні тримачі для смартфону нададуть вам необхідну зручність. Придбавши хороший тримач для телефону, ви зможете максимально використати можливості свого мобільного пристрою. Ви можете легко перевірити маршрут коли необхідно, дотримуючись звукових сигналів.

Тримачі для телефонів в авто можуть буди різних типів: магнітні чи механічні (на присосках, с клейовим кріпленням, фіксаторами та ін.). Обирайте ті, які вам найбільш зручні та підходять до моделі вашого смартфона.