Косметологія в салоні краси Афродіта – це широкий вибір процедур для обличчя та тіла, які дозволять зберегти Вашу молодість та красу. Послуги нашого салону допоможуть Вам позбавитися перших ознак старіння шкіри, усунути гіперпігментацію, вилікувати вугровий висип і домогтися поліпшення фігури. У цій статті зупинимося на деяких послугах, якими Ви можете скористатися.

Ультразвукове чищення обличчя у Харкові

Ультразвукове чищення обличчя – процедура, яка дозволяє позбавитися від змертвілих клітин та зовнішніх забруднень епідермісу, не травмуючи шкіру. Для проведення процедури застосовується ультразвуковий скрабер, який впливає на пори короткими хвилями. Це дозволяє вивести на поверхню шкіри залишки життєдіяльності сальних залоз та усі забруднення. В результаті шкіра виглядає молодшою і свіжішою, як після поверхневого пілінгу. Також звужуються пори, зникає подразнення, а рубці гояться набагато швидше. 

Процедура сприяє виробленню колагену та еластину – білків, які відповідають за пружність шкіри.

Пілінг шкіри обличчя (Харків)

Пілінг – процедура чищення  та активації клітин шкіри обличчя. Під час пілінгу проводиться видалення поверхневого ороговілого шару, оновлення клітин епідермісу, ефекту омолодження.

Крім чищення шкіри обличчя, пілінг забезпечує вирішення наступних завдань:

  • усунення запальних процесів;
  • нормалізація роботи сальних залоз;
  • звуження пор;
  • зволоження;
  • усунення пігментних плям;
  • згладжування зморшок, рубців від постакне;
  • вирівнювання рельєфу;
  • покращення кольору обличчя.

Застосування сучасних складів дозволяє досягти вираженого ефекту омолодження. Після курсу процедур шкіра стає свіжою і бархатистою, зникають сліди запалень від висипу вугрів, вирівнюється шкірний рельєф, бліднуть пігментні плями.

Догляд за обличчям 

Місце, в якому Вам готові запропонувати різні процедури догляду за шкірою обличчя - це Афродита, салон краси. Харків славиться красивими дівчатами і жінками. А наш косметолог знається на особливостях методики для догляду за жирною, проблемною, комбінованою та сухою шкірою обличчя. Ваша шкіра стане здоровою, свіжою, зволоженою та підтягнутою!

Ми використовуємо кращі досягнення Beauty-індустрії для проведення процедур по догляду за шкірою обличчя. Приходьте до нас у гості – ми подбаємо про вашу молодість та красу!