Велосипед для підлітків – це зменшена копія дорослого транспорту. Катання на велосипеді у підлітковому віці є дуже корисним для психологічного та фізичного розвитку дитини, тому абсолютно всі батьки замислюються над придбанням велобайку для власної дитини, незалежно від того, займається чи ні син або донька регулярно спортом. Як обрати підлітковий велосипед правильно? Про це і поговоримо більш детально в нашій статті.

Велосипед для дитини 10 років: на які характеристики варто звернути увагу

Дитячий та підлітковий байк, в першу чергу, має бути безпечним та надійним для юного драйвера. Тому під час вибору транспорту необхідно звернути увагу на наступні чинники:

  • рівень безпеки;
  • надійність конструкції та комплектуючих;
  • зручність управління;
  • дизайн моделі.

Сучасні виробники пропонують величезний вибір велобайків, які відрізняються не тільки оснащенням та тюнінгом, але й технічними характеристиками. Ключовими особливостями транспорту для дітей, підлітків є більш молодіжний дизайн, просте управління та розміри конструкції, які розраховані на зріст юного спортсмена від 120 до 165 сантиметрів. Це значить, що підібрати велосипед для дитини на зріст 135 см у веломагазині можна абсолютно без складнощів та проблем.

Обовʼязково батькам потрібно дотримуватися встановлених стандартів щодо жіночих та чоловічих конструкцій. Моделі для дівчаток відрізняються низьким розташуванням рами або відсутністю даного елементу.

Обираємо розмір коліс

Як правило, підлітковий велосипед пропонується виробниками з 24-дюймовими колесами. Такий розмір колісної бази дозволяє цій категорії транспорту бути сполучною ланкою між дорослими байками на 26 дюймів і більше та дитячими моделями (20 дюймів). Сьогодні можна придбати велотранспорт також з діаметром коліс 26-27,5 дюймів. Для правильного вибору моделі рекомендовано відштовхуватися від зросту юного велосипедиста.

Брендовий велотранспорт для дітей

При виборі байка для дівчинки та хлопчика підліткового віку необхідно зупинити власний вибір виключно на продукції перевірених та надійних виробників. Тільки такі варіанти дозволять забезпечити юному байкеру:

  • безпеку катання;
  • правильну ергономіку;
  • можливість модифікації «залізного коня»;
  • довговічність;
  • надійність експлуатації;
  • врахування особливостей дитячого організму та його розвитку.

Обираючи байк, важливо звертатися виключно до профільних магазинів, які зможуть запропонувати якісну продукцію з гарантією якості. Інтернет-магазин велосипедів Летс Байк повністю відповідає даним вимогам, пропонує професійну консультацію та після продажний сервіс на високому професійному рівні.