Напевно ви чули, що не варто наносити парфум на шкіру у декілька шарів, бо кожні духи мають самостійну та закінчену композицію. Але як часом хочеться експериментів та нових емоцій. Якщо ви навчитеся правильно змішувати парфум, зможете створити свій унікальний аромат. Головне пам'ятати, міксуйте лише духи, близькі за характером.

Ми підкажемо, як правильно підібрати ваш персональний запах, змішуючи кілька композицій. Ці правила полегшать життя, оскільки вам не доведеться купувати нові флакони.

Перш ніж переходити до «божевільних експериментів», прочитайте ці поради:

  1. Як основу використовуйте улюблений аромат. Але вам варто точно розуміти, які нотки він в собі поєднує: квіткові, свіжі, деревні, цитрусові. Зверху на цей запах розпорошите духи з того ж сімейства ароматів.
  2. Поєднання занадто насичених смаків з тонкими ароматами також добре підходить для тенденції багатошаровості. Завжди давайте першому шару духів повністю висохнути, перш ніж наносити другий.
  3. Якщо ви віддаєте перевагу сильним контрастам – наносьте аромати різних типів: деревні + квіткові, або цитрусові + продукт з нотами ванілі.
  4. Пам'ятайте, якщо ви нанесли, наприклад, духи, лосьйон для тіла та гель для душу одного бренду – це підсилює запах та продовжує його стійкість.

Щоб отримати справді хороший результат важливо щоб парфуми, які ви змішуєте, самі по собі були якісними. Справді видатні парфуми Victoria’s Secret ви можете придбати на сайті українського інтернет-магазина VS. Або ж завітайте в офлайн магазини, що розташовані в Києві за адресами:

       Провулок Тараса Шевченка 7/1;

       Проспект Володимира Івасюка (просп. Героїв Сталінграда), 8, корпус 4.

Що ще потрібно знати?

Грати з текстурами ніхто не забороняє. Нанесіть лосьйон для тіла на руки або груди, а коли одягнетеся, бризніть ароматом іншого найменування на зап'ястя або за вуха. Ви отримаєте цікавий результат. Але, як кажуть експерти, не поєднуйте більше трьох ароматів на тілі.