Лікування та відпочинок на заході України

Відпочинок в бальнеологічних курортах Прикарпаття дозволить зміцнити стан здоров’я та імунітету, набратись сил та добре відпочити. Найбільш відомими курортами цього регіону вважають Трускавець, Східницю та Моршин.

Чому бальнеологічні курорти так популярні?

Бальнеологія – лікування мінеральними водами та грязями, один з найбільш популярних напрямків сучасної медицини. Лікування в Східниці  https://karpatykruiz.com.ua/shidnytsia/, Трускавці, Моршин та інших курортах дозволяє відновити своє здоров’я тисячам людей, як з України, так і інших держав.

Мінеральні води, озокерит, чисте гірське повітря є основою оздоровлення в санаторіях. Природні ресурси мають такий ефект:

  • ліквідують запальні процеси в органах та тканинах;
  • стимулюють виведення піску і навіть дрібних каменів з нирок, жовчного міхура та сечовивідних шляхів;
  • нормалізують обмін речовин, ШКТ, підшлункової залози, захищають та сприяють регенерації клітин печінки;
  • відновлюють захисні сили організму та попереджають онкологічні захворювання.

Що лікують в Східниці, Трускавці, Моршині?

Лікування в Трускавці https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/, Моршині та Східниці направлено на широкий спектр захворювань: органи травлення, урологічний та гінекологічний профіль, шкіри, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, нервової системи, органів дихання. Але це не означає, що всі ці хвороби можна вилікувати в будь-якому санаторії. Кожний оздоровчий заклад має свій профіль лікування, який варто враховувати перед замовленням путівки. Наприклад, санаторій «Військовий» в Трускавці пропонує лікування захворювань: нирок, сечовидільних шляхів, печінки, підшлункової залози, гінекологічного та урологічного профілю.

Ціни на лікування в Трускавці та інших курортах Прикарпаття будуть залежати від рівня оздоровчого закладу, пакету послуг, які включені в путівку, та обраного номеру для проживання.

Популярні санаторії для лікування в Прикарпатті

В кожному курорті є найбільш популярні санаторії чи готельні комплекси, які гості обирають для лікування. До них відносяться:

  • Трускавець: «Карпати», «Шахтар», «Міротель», «Лісова Пісня», «Женева»;
  • «Стожари», «Три Сини та Донька», «Київська Русь», «ДіАнна», «Зелений Бір» в Східниці;
  • Моршин: «Святий Шарбель», «Мармуровий Палац», «Богдан», «Одеса», «Аркадія».

Більш детально ознайомитись з послугами, які включені в путівку, цінами на проживання, а також знижками можна відвідавши сайт туристичного агентства «Карпати Круїз» https://karpatykruiz.com.ua/.