Електронні сигарети сьогодні використовуються повсюдно. Особливо це стосується малопотужних подів, із налаштуваннями яких розбереться навіть новачок. Найпопулярнішим видом рідин для електронних сигарет стали рідини на сольовому нікотині. Вони з'явилися в Україні у 2018 році і з того часу не втрачають своєї популярності. Сольовий нікотин має ряд вагомих переваг. Одним з яких є його висока міцність та швидке насичення. Проте новачкам слід бути обережними. Найкраще для початку свого шляху у вейпінгу підійде жижа для пода. Це середня міцність заправки, що дозволяє швидко насичувати організм та має яскраву передачу смаку і аромату.

Основні характеристики рідин на сольовому нікотині

Сольові рідини мають ряд відмінностей від органічних. По-перше, сольовий нікотин (salt) є похідною від органічного (з листя тютюну), до якого додали декілька видів кислот. По-друге, сольовий нікотин має PH схожу з кислотністю людського організму. По-третє, сольовий нікотин проходить максимальне очищення, тому абсолютно безпечний для здоров'я, париться м'яко та легко. Кислотність сольового нікотину становить 6,5-7 одиниць. Органічний нікотин має кислотність 11, тому він гірше засвоюється людським організмом. Міцність сольового нікотину вимірюється від 20 до 65 мг/мл.

Плюси сольового нікотину:

  • Чистий продукт без домішок.
  • Немає удару по горлу.
  • Досить висока міцність та ефект насичення.
  • Тривалий термін зберігання.
  • Економічна витрата.

Рідини на сольовому нікотині складаються з чотирьох компонентів: гліцерин, пропіленгліколь, ароматизатор, нікотин. Від того, в яких пропорціях змішані компоненти основи VG/PG залежить і ефект від паріння (кількість пари, яскравість смаку).

Де замовити рідину на сольовому нікотині в Одесі?

Сьогодні немає проблем із купівлею електронних сигарет та заправок до них. Однак найкраще купити рідини та інші товари для вейпінгу в перевіреному місці. Саме таким є магазин Vaper`s Lab. Детальнішу інформацію можна знайти купить жижу.