Електронна сигарета Ельф бар вважається незаперечним лідером у світі електронних сигарет. Візуально вона схожа на одноразову сигарету, але розрахована на 1500 затяжок. Для паріння використовується спеціальна жижа для пода 30 мл або в інших варіантах об`єму. Перевага віддається саме рідині на сольовому нікотині.

Сучасні рідини Salt – це заправки на сольовому нікотині. Продукція розроблена за спеціальною технологією, є абсолютно безпечною та нешкідливою. Дає можливість швидко вгамувати нікотиновий голод. Сольовий нікотин, що знаходиться у складі такої заправки, штучно синтезований з органічного і має кислотність близьку до людського організму. Незважаючи на те, що нікотин називається сольовим, рідина на його основі абсолютно не солона.

Рідина для ельф бару: переваги

Рідини для ельф бару - жидкости для вейпа, які дозволять швидко наситити організм нікотином (достатньо 4-5 затягувань). За рахунок того, що сольові рідини швидко засвоюються, скорочується час паріння.

Серед переваг сольового нікотину та рідин на його основі слід зазначити такі:

  • Схвалено Міністерством охорони здоров'я США.
  • Має спеціальне маркування Salt.
  • Максимальне очищення, гарантія відсутності шкідливих речовин у складі.
  • М'яке паріння, без кашлю і неприємних відчуттів у горлі.
  • Може використовуватись при низьких температурах.
  • Великий вибір смаків та міцності (від 20 до 65 мг/мл).

Де замовити якісні сольові рідини?

Якщо ви хочете замовити дійсно якісні жижі для ельф бару, то найкращим варіантом буде замовлення через інтернет-магазин. Наприклад, у вейпшопі Vaper`s Lab. У цьому магазині широкий вибір товарів та доступні ціни. Діє зручна доставка в будь-яке місто України. Детальніше можна дізнатися тут.