Речі в домі та офісі кожна людина зберігає по своєму. Існує багато секретів як можна створити комфортні умови і при цьому зберегти вільний простір. Прекрасними помічниками в цій непростій задачі є сучасні меблі. Навіть самі прості предмети в приміщенні здатні спростити життя.

шафа

Саме тому перед тим як купити шафу https://www.mebelok.com/shkafy/ стилісти МебельОк радять вивчити безліч аспектів. Велике значення має місце розташування, стилістика оформлення виробу, фурнітура, тип дверей.

Різновиди сучасних шаф

Зазвичай шафи відрізняються своїми габаритами.  Однак саме на місце розташування слід звертати особливу увагу. На офіційному сайті можна замовити:

  • Корпусні меблі – окремо розташовані предмети для зберігання, як правило, великої кількості речей.
  • Вбудовані варіанти шаф, що користуються популярністю серед молоді.
  • Комбіновані меблі, які частково вбудовуються.

Самими привабливими, на думку спеціалістів, є класичні корпусні шафи. Цікавий дизайн, варіативність розмірів та форм, мобільність робить їх бажаними екземплярами в домі та офісі.

Наступним критерієм вибору є вид способу відкривання дверей. Вітчизняні майстри пропонують різні варіанти: розпашні, купе, гофре, підйомні, відкидні, ролети. В салоні також представлені варіанти без дверей, так звані стелажі. В сучасному інтер’єрі вони виглядають елегантно та нетривіально.

Важливість матеріалів

Натуральна деревина була і залишається самим розкішним та зносостійким матеріалом. Але вона використовується, як правило, при виготовленні ексклюзивних моделей. До того ж натуральна деревина має високу вартість та значну вагу. Саме тому вітчизняні виробники використовують замість масиву клеєні плити та щити, тим самим здешевлюючи вироби та роблячи їх більш практичними.

Великою популярністю користуються варіанти, виготовлені із комбінованих матеріалів – розкішні фасади, бюджетні боковини, декоративні вставки. Інноваційні матеріали відрізняються вологостійкістю та різноманіттям кольорів. Завдяки таким особливостям кожна людина має можливість створити індивідуальний інтер’єр. Вироби з дзеркальними чи скляними дверима додають приміщенню візуальної збільшеності.

купити шафу

Дизайн сучасних шаф набагато простіший, адже цінується на сам перед практичність та функціональність. Саме тому майстри mebelok радять купувати шафи в стилі хай-тек, скандинавському чи класичному. Такі варіанти найбільш універсальні та не потребують підбору під стилістику кімнати.