Ті жінки, які постійно змінюють свої образи чи просто мріють про експерименти, знають – без ювелірних аксесуарів нічого не вдасться. Саме з коштовностями можна просто змінити свій стиль і при цьому не змінювати гардероб. Дорогоцінності творять маленькі чудеса, які в результаті роблять лук чарівним, вишуканим чи навіть брутальним.

brasleti

На думку майстрів Укрзолото для цього достатньо купити браслет https://ukrzoloto.ua/catalog/braslety/. Справа в тому, що його носять на зап’ясті, а руки завжди попадали в зону уваги. Виразні жести обов’язково присутні в кожному діалозі. І зачасту вони набагато активніші, ніж розмова та міміка. Прикрасивши руки золотими чи срібними браслетами можна домогтися приголомшливого ефекту.

Правила вибору прикраси на руку

Причин купити браслет безліч. Він обов’язково повинен бути в арсеналі кожної красуні. Однак вибрати ідеальну модель не так уже і просто. Професійні стилісти рекомендують:

  • Підібрати розмір. В ювелірному етикеті існує правило – між браслетом і зап’ястям повинен поміщатися палець. Дійсно такі параметри прикраси самі комфортні. Однак прекрасно все, що зручно і при цьому оригінально.
  • Визначитися зі стилем. Смак, бажання, настрій і особливості характеру – головні критерії вибору дизайну. Класика залишається незмінною на протязі століть, браслети з підвісками виглядають розкішно та екстравагантно, представницям прекрасної статі, які бажають підкреслити жіночність найкраще підійдуть вироби із вставками.
  • Вибрати метал. Самим популярними вважаються браслети із золота та срібла. Причому золоті браслети виготовляються в різних кольорах – рожевому, червоному, жовтому, білому чи комбінованому. Кожен метал має безліч переваг та виглядає дорого і розкішно.
  • Вибрати магазин та виробника. Придбання будь-якої коштовності вимагає зваженого підходу. Не слід довіряти не перевіреним місцям та дешевизні виробів. Купувати браслети слід тільки в спеціалізованому салоні, де надаються гарантії. А отримати економію бюджету можна, скориставшись знижками.

Здавна браслети були наглядним підтвердженням високого соціального положення та статків свого власника. Сьогодні все змінилося, і коштовності носять люди, які цінують красу та неординарність.

brasletu

Примітно, що браслет – універсальна дорогоцінність, яку із задоволенням надягають як чоловіки, так і жінки. Стилісти ukrzoloto радять не відмовляти собі в маленьких приємностях і придбати класичний браслет. А якщо хочеться чогось насправді неординарного варто звернути увагу на дорогоцінності з камінням чи підвісками.