Ринок електронних цигарок постійно розвивається. Щодня споживачі можуть отримувати новинки для смачного куріння. Багаторазові електронні сигарети стають лідерами продажів, але їх потрібно регулярно заправляти. Всі заправки в інтернет-магазині https://kalyancity.com.ua/ridini/na-solovomu-nikotini/ відрізняються за:

  • Міцністю;
  • Вартістю;
  • Складом;
  • Призначенням;

У сучасному світі купити якісну жижу для пода можна не тільки у закордонного, а й вітчизняного виробника.

 

Вітчизняний виробник Chaser

 

Ви ще не знайомі із цим виробником? Даремно, адже його рідина тішить не лише доступною вартістю, а й відмінною якістю. Преміальне наповнення флакона ніяк не вплинуло на вартість. Розмаїття смаків налічує декілька десятків пропозицій. Не всі закордонні виробники можуть похвалитися такою кількістю. Сольова заправка має рівну кількість гліцерину та пропіленгліколю. Вміст нікотину 30 чи 50 мг. У лінійці пропонуються класичні та комбіновані смаки. Рідина підійде для заправки різних систем, що робить її універсальною. Будь-які електронні сигарети та ПОД-системи підійдуть.

 

Преміальна якість Flavorlab

 

Новий український виробник сольового нікотину, який голосно заявив про себе. Він пропонує кілька лінійок. Сучасний дизайн та компактні флакони – важливі переваги. Класична міцність заправок для електронних цигарок 5%. Для любителів куріння пропонується 50 міксів, починаючи від фруктових, закінчуючи ментоловими. До появи нових закордонних виробників, продукція цього бренда була однією з найпопулярніших. Чи зможе вона втримати свої позиції?

 

Новинка 2023 року ElfLiq

 

Довгоочікувана сольова жижа зайняла лідируючі позиції рейтингу відразу після появи на ринку. Вона стала гідним конкурентом іноземних виробників. Ті, чий вибір упав на «Ельф Бар», мріяли про появу заправки саме для цієї системи. Якісний склад, різноманітність смаків та лаконічність гарантуються. ElfLiq отримав звання революційного продукту у світі куріння. Сольовий нікотин має різну міцність та обсяг флакона. Китайський виробник пропонує заправки для новачків та професійних курців. Колекція налічує 21 смак. Заправка підходить практично всім електронним сигаретам.

 

Світовий хіт In Bottle Salt

 

Жижа користується популярністю у всьому світі. Малайзійський виробник зробив товар, конкурувати з яким не просто. Рідина має преміальний склад органічних компонентів. Ухил компанії спрямовано на збереження здоров'я своїх клієнтів. Кожен смак має свій унікальний дизайн флакона, що привертає увагу. Рівне співвідношення пропіленгліколю та гліцерину забезпечує стандартну міцність у 50 мг.

Лінійка смаків має класичні та міксовані варіанти. Вони настільки реальні, що здається, ніби ви реально їсте фрукти. Великою перевагою є сумісність із усіма сучасними одноразками. Ці рідини для електронних сигарет стануть найкращими у вашому арсеналі.

 

Якому виробнику віддати перевагу?

 

Яку купити заправку для одноразки? З цим питанням стикається кожен, хто вирішив відмовитися від класичних цигарок, та спробувати щось нове. У цьому питанні орієнтуйтеся на виробника та міцність рідини. Вітчизняне виробництво стало справжнім хітом цього року. Ви можете взяти товар європейського та вітчизняного виробництва, визначивши який краще. Вартість рідини завжди виправдовується її преміальною якістю. На ринку куріння регулярно з'являються новинки, тому є ймовірність того, що список брендів поповниться.