Дуже багато людей поступово переходять на тютюн для сигарет, замість покупки готової продукції. Це можна пояснити багатьма причинами: сигарети постійно стають все дорожче, їх якість ніяк не зростає, сучасні бренди постійно додають в свою продукцію якісь сумнівні аромати і нововведення, які не всім подобаються. Тому люди, які бажають викурити приємну цигарку, просто купують тютюн та роблять собі цигарки самостійно.

Чому вигідніше купувати тютюн, а не готові сигарети

Так виглядають основні аргументи, які змушують людей купити тютюн Вірджинія Голд Індонезія, замість того, щоб задовольнятися готовою продукцією з супермаркету:

  • Економія грошей. При порівнянні цін на тютюн для куріння і сигарети, можна помітити, що перший товар набагато дешевше. Це відбувається через те, що сигарети завжди мають велику націнку з боку виробника і уряду, який бажає скоротити споживання цього продукту своїм населенням. Тютюн для куріння ж можна купити у великих обсягах, що істотно економить гроші, наприклад, 1 кг буде достатньо для дуже тривалого використання.
  • Більш широкий вибір. Ще одна перевага тютюну перед сигаретами полягає в тому, що він дозволяє вибирати з величезного асортименту. При покупці такої продукції можна вибрати будь-який аромат і склад, в залежності від уподобань курця. Є можливість вибирати фортеця тютюну, що буває важливо для окремих людей.
  • Нижчий ризик захворювань. Не секрет, що сигарети містять багато синтетичних смол і добавок, які дуже погано впливають на здоров'я людини. Хоча Тютюн для куріння теж може бути шкідливий для організму, деякі дослідження показують, що він не такий небезпечний, як готові вироби.

Важливий момент – вибираючи будь-який цікавий аромат тютюну, курець відкриває перед собою абсолютно нові горизонти в плані отримання задоволення від процесу куріння. Підготувати тютюн, папір, скрутити цигарку - це ціла справа, яка сама по собі створює бажання швидше випробувати саморобну сигарету і отримати від неї задоволення.

Якщо хочете вивести задоволення від куріння на новий рівень, зменшити небезпеку розвитку захворювань через свого не зовсім правильного пристрасті – тютюн для цигарок буде відмінним рішенням! А ще цей товар виявляється дешевшим, ніж магазинні сигарети, тому і тут покупця чекає суцільна економія. Деякі люди вибирають тютюн з міркувань стилю та іміджу-деякі бренди асоціюються у курців з розкішшю, витонченістю і вишуканістю.