Стрімкий розвиток сучасних технологій потребує автоматизації виробництва сучасними приладами. Такі механізми здатні сильно покращити продуктивність всіх робочих процесів, що призведе до збільшення отриманої продукції й прибутку від її продажу. Саме виробник Endress Hauser Украина є одним із найпопулярніших завдяки великому розмаїттю пристроїв та ефективній роботі.

Про виробника

Endress+Hauser - це компанія, яка спеціалізується на виробництві промислової автоматизації та приладів для вимірювання параметрів рідин, газів та твердих речовин. Кооперація була заснована в 1953 році в Швейцарії та зараз є однією з провідних в галузі своєї діяльності.

Endress+Hauser виробляє широкий спектр продукції, включаючи датчики тиску, температури, рівня, вологості, pH та інших параметрів, а також системи автоматизації та контролю за процесами, інтерфейсні пристрої та програмне забезпечення для управління обладнанням.

Компанія має широкий діапазон застосування своєї продукції, яка використовується в різних галузях промисловості, таких як харчова, фармацевтична, нафтогазова, водопостачання та очищення стічних вод, хімічна та наукова промисловість.

Endress+Hauser працює в галузі промислової автоматизації понад 70 років і здобула великий досвід в проєктуванні та виробництві продуктів, які задовольняють високі стандарти якості та надійності.

Що можна придбати в інтернет-магазині

У магазині ТОВ "НВКП "ФОТОНІКА" можна придбати різноманітне обладнання та пристрої для автоматизації виробництва, зокрема:

- витратоміри (коріолісові, електромагнітні, ультразвукові, вихрові);

- датчики рівня (радарні, гідростатичні, вібраційні, з сервоприводом, кондуктивні та інші);

- універсальні графічні реєстратори;

датчики тиску (абсолютного та надлишкового, диференційного, гідростатичного);

- індикатори для струмових та HART сигналів;

- датчики температури (загальнопромислові, граничних значень, багатоточкові та інші);

- системні компоненти (обчислювачі параметрів, блоки живлення, інтерфейсні модулі та модеми);

- аналізатори рідин (сенсори та трансмітери для вимірювання кисню, мутності, електропровідності та інших показників).

Більш детально ознайомитися з асортиментом рекомендується на сторінці каталогу https://fotonika.kiev.ua/kataloh-produktsii/datchiky-rivnyu від офіційного дилера ТОВ "НВКП "ФОТОНІКА" в Україні.