Інтернет-аптеки стрімко набирають популярність, проте далеко не всі користувачі довіряють їм, продовжуючи використовувати сервіси виключно для пошуку інформації про лікарські засоби. Від якості ліків залежить здоров’я (інколи — навіть життя), а переконатися в надійності компанії досить важко. Якщо ви хочете купити ліки онлайн, ознайомтеся з особливостями придбання препаратів через Інтернет.

646b26449cc72.webp

Особливості інтернет-сервісів для замовлення ліків

Онлайн-аптеки, такі як Рецептика, мають безліч переваг порівняно зі стаціонарними, оскільки забезпечують:

  • можливість оформлення замовлення в будь-який час доби завдяки цілодобовому графіку роботи;
  • інформацію для порівняння — детальний опис ліків та їхніх аналогів дозволяє знайти найкращий варіант для замовлення;
  • доставку замовлень всередині мережі, а також кур’єром в обласних центрах та поштою в усі населені пункти України;
  • консультацію з фахівцем — за допомогою чату на сайті та в телефонному режимі можна отримати відповіді на всі запитання стосовно препаратів;
  • більш вигідні ціни завдяки заощадженню на утриманні приміщень та великої кількості персоналу.

Недоліків сервіси також не позбавлені. Наприклад, за оформлення поштової доставки перевірити якість і відповідність ліків можна лише під час отримання, а умови їх попереднього зберігання залишаться таємницею. Переглянути сертифікати якості значно важче, і на це може знадобитися час.

646b2644def8e.webp

Як визначити надійну аптеку

Важливий критерій, який допомагає відрізнити якісну аптеку, — зрозумілість інтерфейсу. На оформлення замовлення знадобиться кілька хвилин, а детальні описи продукції допоможуть вибрати ті ліки, які вам підходять. Важливо, щоб на сайті відразу була зазначена ціна. Вона здебільшого менше за цінники у стаціонарних аптеках, однак не має бути невиправдано заниженою.

Переконайтеся в тому, що компанія має:

  • ліцензію на провадження діяльності у сфері реалізації лікарських засобів;
  • відгуки на своєму та сторонніх сайтах;
  • сертифікати якості на продукцію (повинні надаватися для вивчення протягом доби).

Довіряйте лише тим аптекам, котрі надають можливість отримання замовлення методом самовивозу. Він є найпопулярнішим у мережі Receptika. На надійних сервісах пропонується декілька способів оплати товарів (карткою на сайті чи під час отримання). Доставка ліків в м. Дніпро з післяплатою — додаткова гарантія безпеки клієнта.