Як же не помилитись у виборі запчастин для вантажного транспорту? Навряд чи Вам хочеться замість оригінальних автозапчастин МАЗ отримати «пластиліновий» диск або амортизатор, який вийде з ладу за кілька днів. Адже шанс отримати контрафакт є навіть у того, хто купує запчастини у солідного на вигляд постачальника (на жаль, існує така «схема» для зниження ціни на запчастини МАЗ, як при купівлі великої партії «розбавити» фірмову продукцію підробкою).

Придбати автозапчастини з гарантією ви можете за посиланням https://novaton.ua/catalog/trucks/maz-rus!

Отже, кілька порад, які можуть бути Вам корисними як при виборі постачальника, так і при покупці автозапчастин МАЗ.

1. Мабуть найнадійніша гарантія – придбання запчастин МАЗ у офіційного представника. Як правило, в таких організаціях контроль якості та збуту здійснюється менеджерами заводу-виробника, ними ж встановлюються знижки та проводяться акції на запчастини МАЗ. Вигідно купити автозапчастини в Україні можна на https://novaton.ua/catalog/trucks/mtz-rus!

2. Як правило, на фірмові запчастини МАЗ ставиться фірмове маркування. Причому значення має не лише факт її наявності-відсутності, але й те, в якому місці та яким способом промарковані запчастини МАЗ (опуклий чи «утоплений» знак, штампування тощо). Варто звернути увагу також і на упаковку, в якій поставляються запчастини – вона має бути відповідної форми та не мати порушень цілісності.

3. Уважно огляньте місця з'єднань та кріплень – не повинно бути відколів, слідів фарби на болтах, нерівних (оброблених не в заводських умовах) поверхонь, що виступають частинок клею або герметика. Якщо запчастина складається з кількох дрібніших деталей, всі вони повинні бути ідеально підігнані за розміром, щоб не потрібно ніякої доробки напилком. Кріпильні вироби (гвинти тощо) також мають бути оригінальними. Пройшовши за посиланням https://novaton.ua/catalog/trucks можна купити запчастини для вантажівок за вигідною ціною!

Зрозуміло, якщо Ви зацікавлені у придбанні оригінальних запчастин МАЗ та підшукуєте постачальника (постійного чи одноразового – неважливо), варто звернути увагу на термін існування та репутацію фірми, яка пропонує товар. І якщо компанія проіснувала досить довгий термін, не нахопивши «чорні плями» в репутацію, це великий плюс.

Оригінальні запчастини МАЗ здатні зробити транспортні проблеми кожної компанії набагато простіше, а дороги нашої країни набагато безпечніші.