Кріпильні пластини для виробництва і будівництва

Якісне кріплення анкерного чи звичайного шурупного, болтового з'єднання неможливе без застосування пластин кріплення різноманітної форми та призначення. Кріпильні пластини, що пропонує компанія “Солді і Ко” – це оцинковані чи виготовлені із нержавіючої сталі високого класу захисту, вироби. Також компанія пропонує практично весь спектр метизних виробів та всі необхідні для роботи із метизами, пневматичні та електричні види інструментів.

Матеріали та загальна характеристика різновидів кріпильних пластин

Ці вироби виготовляється зі звичайної конструкційної сталі або з нержавіючої та мають просту форму у вигляді літери Г чи Т або U-подібної форми. Такі елементи є важливими для створення міцного і якісного з'єднання, що буде працювати десятки років без потреби заміни чи відновлення. Саме тому виготовляються різновиди фурнітури із заздалегідь поліпшеними властивостями міцності, витривалості і антикорозійності.

Різноманітність пластинам металевим кріпильним додає також діаметр отворів під шурупне чи анкерне кріплення, які можна застосовувати для таких з'єднувальних елементів. Їх ділять на три великі групи за збільшенням діаметрів:

  • 0,8/1/1,2/1,6 мм;

  • 2/8/10/16 мм;

  • 20/50/95 мм.

Треба зазначити, що більшість виробів має комбінований, змішаний варіант кількості та розмірів діаметрів під великі потужні анкерні з’єднання та менші, які підсилюють міцність, але не несуть основну навантаженість.

Які використовують кріпильні пластини і які їх властивості?

Найпростіша форма – це пряма пластина з вже висвердленими отворами для кріплення. Вони розташовані із певною відстанню для того, щоб можна було створити дуже міцне з'єднання. І можуть також мати інші форми та способи з'єднання елементів:

  • кутові пластини – для меблевого виробництва та ремонту, будівництва, робіт для ремонтування та встановлення покрівельних захисних елементів;
  • плоскі та кутові, з посиленою міцністю, що забезпечується додатковими ребрами жорсткості і особливою формою виробу;
  • пластини-наконечники для балки або опори особливої форми із отворами по площинам для кріплення та монтажних робіт;
  • пластини підтримувальні складної вигнутої форми чи плоскі, із отворами по площині.

Є також різновид пластин для кріплення – згорнуті у бухти монтажні стрічки із металу, зазвичай із оцинкованої сталі. Ними дуже просто і швидко можна закріплювати елементи утеплення або декору. Є також спеціальні кріпильні пластини для дверей та для монтажних робіт для встановлення побутових приладів, систем підтримки гарячого водозабезпечення та опалення. 

Більше про асортимент пластин та їх основні характеристики, про актуальні ціни на ці вироби для будівництва і ремонтних робіт читайте на сторінці оналайн-маркету компанії “Солді і Ко” “https://metalvis.ua/uk/catalog/angle-brackets-steel-straps/.

Пластини для кріплення – важливий фрагмент з'єднання. Від стійкості цієї частини конструкції залежить вся якість роботи, а також впевненість у безпеці використання складних побутових приладів, комфорт у будинку чи квартирі користувача.