абонентське обслуговування юридичною компанією

Управління бізнес-процесами і вибудовування внутрішньої структури функціонування компанії - непросте завдання. Безліч глобальних проблем стоїть перед керівником в момент налагодження роботи. Одним з ключових зв'язуючих всі департаменти завдань є правова робота на підприємстві в цілому і юридична допомога за окремими напрямками.

Забезпечення функціонування компанії в правовому полі можливо в одній з таких форм: власний юридичний департамент (штатний юрист) або передача вирішення питань у сфері права на зовнішнє абонентське юридичне обслуговування спеціалізованій консалтинговій фірмі.

Переваги абонентського обслуговування

Звичайно ж ведення юридичних питань можна передати в руки штатного юриста, але перш, ніж віддати перевагу такому варіанту, варто розглянути переваги, які має абонентське обслуговування, що надається зовнішньою юридичною компанією.

  1. Доступність. Отримання кваліфікованої підтримки в режимі 24/7 круглий рік. Варто пам'ятати про те, що штатний юрист працює в рамках трудового законодавства, а значить “гасити пожежі” поза робочим часом не буде.
  2. Експертиза у всіх сферах права. Беручи на роботу юрисконсульта, не варто очікувати, що така людина буде досконально знати безліч питань. У свою чергу абонентське юридичне обслуговування передбачає доступ до штату юристів, кожен з яких є експертом в одному або кількох напрямках.
  3. Якість в тандемі зі швидкістю. Експертні знання теорії та наявність знань судової практики в багатьох областях права дозволяє зовнішнім юристам обробляти проблемні і кризові ситуації швидше і ефективніше штатного працівника, якому на ті ж завдання знадобиться більше часу і зусиль.
  4. Конфіденційність. Оскільки юридичні компанії завжди мають в складі колективу адвокатів, передані проекти і документи ніколи не будуть розкриті, оскільки знаходяться під захистом адвокатської таємниці. А ось юрисконсульт, який працює за трудовим договором, зобов'язань щодо нерозголошення не має.

Головне – високий рівень якості юридичних послуг

У галузі юридичних послуг високий рівень якості є невід'ємною складовою успіху та задоволення клієнтів. Якість юридичних послуг відіграє ключову роль у досягненні бажаних результатів та забезпеченні ефективного правового захисту. Високий рівень якості допомоги юриста виявляється у ретельному аналізі правової ситуації, глибокому розумінні клієнтських потреб та наданні індивідуального підходу до кожної справи.

Коли мова йде про юридичні послуги, якість стає вирішальною. Вона визначає, наскільки ефективно адвокат чи юрист зможе захищати інтереси своїх клієнтів. Високі стандарти якості послуг у сфері права гарантують точність і правову обґрунтованість кожної дії, ретельний аналіз ризиків і перспектив справи, а також здатність до професійної комунікації та консультацій. Компетентний юрист, який працює на високому рівні якості, може забезпечити своїм клієнтам впевненість у правильності прийнятих рішень та досягненні найкращого результату.

Список переваг зовнішнього супроводу можна вести нескінченно, але головне, коли ви зробите вибір на користь абонентського обслуговування, – це аутсорсингова компанія, яка зможе забезпечити високий рівень якості поточних юридичних послуг на постійній довготривалій основі.

Юристи досвідченої адвокатської компанії ALVA PRIVACY мають широке коло клієнтів, які роками користуються саме такою формою організації правової роботи, що доводить ефективність і професіоналізм цього об'єднання, а послугу – дієвою.

Також необхідно зазначити, що спробувати таке зовнішнє юридичне обслуговування досить просто, адже відмовитися від нього ви можете в будь-який час - саме такі умови договору пропонує вказана юридична фірма.