Газони можуть бути різних видів, які використовуються для різних цілей, залежно від їхнього типу та призначення.

Звертайтесь у компанію «Грінбудсервіс» https://greenbudservice.com.ua/ у місті Київ. За приємною ціною спеціалісти зроблять ваш унікальний проєкт.

Газон для спорту

Такий тип призначений для використання на спортивних майданчиках або стадіонах. Основні вимоги до газону для спорту:

  1. Висока стійкість: покриття має витримувати інтенсивне фізичне навантаження, рухи гравців і бути стійким як до витоптування, так і до будь-яких погодних умов.

  2. Насичений колір: поле має виглядати свіжим та зеленим, навіть після запеклого футбольного матчу.

  3. Висока стійкість до захворювань: газон має бути стійким до захворювань та шкідників.

  4. Безпечність: покриття не має ковзати, а земельна ділянка має бути рівною.

Для догляду за таким трав’яним покриттям радимо використовувати газонокосарку Peruzzo Koala1600. Вона не тільки якісно підстриже газон, але і значно спростить роботу та зекономить ваш час.

Декоративний газон

Таке трав’яне покриття може використовуватися як для домашнього саду та для громадських місць, так і, наприклад, парку. Його головна функція — створити ландшафт із цілісною композицією. Основні властивості:

  1. Густота та рівномірність: декоративна зелена ділянка мусить мати густе та рівномірне покриття, тому потрібно вибирати якісне насіння, що створить враження щільного зеленого килима. Також можна використати рулонне укладання газону.

  2. Якість: трав’яне покриття має бути м’яким та приємним на дотик, щоби пікніки та відпочинок на траві були комфортними.

Для того, щоби прикрасити дворик використовують також: ландшафтне освітлення, різні статуетки, водойми.

Газон для ігрових майданчиків

Ця зелена ділянка призначена для активної гри та розваг. Основні вимоги до такого покриття:

  1. Витривалість: газону треба мати високу стійкість до зношування та зберігати свою естетичну привабливість після тривалого використання.

  2. Догляд: цей тип зеленої території, як і інші, потрібно постійно поливати, вносити добрива, стригти, проводити аерацію.

Такий газон має бути м’яким та приємним на дотик, коротко підстрижений, щоб трава не заважала діткам під час гри.

Належна підготовка ґрунту, посів трави та регулярна турбота допоможуть створити здоровий та зелений газон, який відповідає вашим потребам та вимогам.