Призначення безконтактних карток HID – забезпечити надійне, зручне та всебічне рішення для контролю доступу, ідентифікації, оплати та зберігання даних у різних секторах. Це сприяє ефективності, безпеці та бездоганній взаємодії з користувачем. Пропонується розгляд процесу виготовлення пластикових карток hid proxcard, які можна купити в Києві в компанії ТехкардСервіс. Щодо можливостей виробів та їх різновидів, рекомендовано консультуватися на платформі з менеджером, який допоможе зробити правильний вибір.

ТехкардСервіс - пластикові картки на замовлення з різними особливостями та технічними характеристиками!

Як виготовляють безконтактні картки HID

Безконтактні картки HID виготовляються з використанням комбінації виробничих процесів і технологій:

- Дизайн картки. Включає в себе визначення макета, ілюстрації, функції безпеки, логотипи, графіку, голограми.

- Виготовлення підкладки для картки. Виготовляється з ПВХ або ПЕТ, в процесі додають будь-які необхідні накладання.

- Друк антени. Конструкція антени зазвичай базується на конкретній частоті і відповідає необхідній формі та розміру для оптимальної роботи.

- Вбудований чіп. Прикріплюється до основи картки за допомогою клею або процесу ламінування.

- Персоналізація. Передбачає кодування інформації на кожній безконтактній картці, як унікальний ідентифікатор або дані користувача.

- Друк і обробка. Картки піддаються додатковим процесам: гаряче тиснення, лазерне гравіювання, для додавання налаштування або елементів безпеки.

- Контроль якості. Перевіряє належну роботу чіпа, якість друку, довговічність та дотримання заходів безпеки.

- Упаковка та розповсюдження. Вироби запаковують в захисні чохли, щоб запобігти пошкодженню під час транспортування та зберегти якість.

З якою метою використовуються безконтактні картки HID

Призначення безконтактних карт HID полягає в безпечному і зручному контролю доступу та рішень ідентифікації. Виокремлюють основні призначення та застосування таких карт:

- Контроль доступу;

- Ідентифікація співробітників;

- Відстеження робочого часу та відвідуваності;

- Системи безготівкових платежів;

- Громадський транспорт;

- Програми лояльності та системах винагород клієнтів;

- Безпечне зберігання даних.

Карти HID можна використовувати як безпечне середовище для зберігання конфіденційних даних. Завдяки розширеним функціям шифрування та автентифікації, ці пластикові картки можуть безпечно зберігати та передавати такі дані, як ключі шифрування, сертифікати або особисту інформацію.